Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Чат-боти винайшли свою мову для спілкування. Facebook відчув загрозу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Програмісти соціальної мережі Facebook були змушені відключити чат-боти на базі штучного інтелекту після того, як вони створили власну мову для комунікації, пише ВВС.

Зазначається, що спочатку всі боти спілкувалися англійською мовою. Однак в подальшому деякі з них придумували мову для більш швидкого спілкування між собою. Оскільки це суперечило цілям проекту, компанії Facebook довелося відключити їх, а інших агентів штучного інтелекту перепрограмувати на спілкування виключно англійською.

Як пояснює видання Digital Journal, системи штучного інтелекту спираються на принцип "заохочення", тобто продовжують дії за умови, що це принесе їм певну "користь". У певний момент вони не отримали від операторів сигнал заохочення на використання англійської мови, тому і вирішили створити свою власну.

Видання Tech Times зазначає, що у роботів з самого початку не було обмежень у виборі мови, тому поступово вони і створили свою мову, якою вони можуть спілкуватися простіше і швидше, ніж англійською.

Експерти побоюються, що якщо боти почнуть активно спілкуватися своєю власною мовою, то поступово стануть все більш самостійними і зможуть функціонувати поза контролем IT-фахівців. Тим більше, що навіть досвідчені інженери не можуть повністю відслідковувати хід розумового процесу спамерських пошукових роботів.

Наші інтереси: 

Штучний інтелект наступає.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Леонід Українець.

Буду вдячний прочитати про способи творення штучних мов.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Так, це може знодобитися для творення Міжморського Сенсара і Elfish (Elf english). Незабаром створимо відповідні демоси - див: АНСДП – перша партія ельфів постіндустріального Міжмор’я: стартові проекти.

Леонід Українець каже:
Буду вдячний прочитати про способи творення штучних мов.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача cBіт Розумний.

Для чого винаходити винайдене?
Почитайте: Королевич "Libro pri Esperanto",
Свадост "Как возникнет всеобщий язык"
Книги, як бачите, на російській мові, перша - частково на Есперанто.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"