Важливість: 
5
Українська мова має позаЗемне джерело.

Тези з медитації про українську мову

Сьогоднішні люди на Землі послуговуються трьома мовними доісторичними традиціями:

  • Сівеська,
  • Атлантична та
  • Оріянська.
  1. Ці джерела багато в чому вже є змішаними з найбільшим вмістом Атлантичної як мови атлантів. Найдревніший з достеменно дослідженого мовного впливу атлантів на людську цивилізацію є шумерська мовна інтерпретація. 
  2. Шумерська мова - мова Аріїв. Сьогоднішні ідіш і латина - похідні від шумерської. 
  3. Словяни розуміли шумерську, глибоко вивчали, переписували її жрецькі означення. На знаннях Аріїв ґрунтувалася трипільська цивілізація.
  4. Шумерська мова - споглядацька і тлумачна, не привязана до корення слова.
  5. Українська мова - коренева де корінь виконує роль ключа. На сьогодні в українській мові є складні слова з двома і навіть трьома ключами. Ключі складаються з трьох-чотирьох букв. Мовні ключі відкривають інформацію закладену українцям на генетичному рівні. Ключі розкидані в мовноетнічних словянських групах.
  6. Післяшумерські мови не ключові, значення слів в них повинно розяснюватися, навязуватися і прийматися до уваги, вони - тлумачні. Тлумачення небезпечні запереченнями. Заперечення заперечень зводять на нівець розуміння самого носія мови.
  7. Українська ключова мова несе в собі ствердження розуміння носія в ключі який відкриває інформацію на генетичному рівні.


Доповнення приймаються, заперечення - ні.

Наші інтереси: 

Знання -- сила

Гравець: 
Світ Зелений

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка