Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Трамп заявив про вірність НАТО і Перебудову США: головні моменти програмного звернення

Президент США Дональд Трамп почав свій перший виступ перед Конгресом з нагадування про те, що американський народ, яким би розділеним не був у поглядах, залишається єдиним у своїй рішучості боротися з ненавистю і злом. Починається нова глава в історії США, пише BBC.

Трамп хоче запустити у США національну перебудову - програму оновлення інфраструктури країни загальною вартістю у трильйон доларів, пише Голос Америки.

Президент США протиставив дану ініціативу колосальним витратам США за кордоном та підкреслив, що дана ініціатива дозволить створити у США мільйон нових робочих місць.

"Америка витратила приблизно 6 трильйонів доларів на Близькому сході, і це у час, коли наша інфраструктура сиплеться на очах. За 6 трильйонів доларів ми б могли перебудувати нашу країну двічі. Щоб запустити нашу національну перебудову, я звернуся до Конгресу з проханням ухвалити законодавство, яке надасть 1 трильйон доларів інвестицій в інфраструктуру США - ці гроші надійдуть з державних та приватних джерел - та створять мільйон нових робочих місць. Ця ініціатива буде керуватись двома базовими принципами: купуй американське та наймай на роботу американців", - заявив Дональд Трамп.

Президент США також поскаржився на свого попередника Барака Обаму, заявивши, що наслідком президентства останнього стала колосальна кількість безробітних, рекордне зростання державного боргу країни та надзвичайно повільне відновлення економіки.

При цьому Трамп назвав власними заслугами економію бюджетних коштів на ряді проектів державного значення і посилення державного кордону.

Трамп заявив про бажання переглянути засади державної політики у царині імміграції, назвавши взірцем для Америки Канаду та Австралію, які за словами Трампа, сприяють прибуттю до країни кваліфікованих працівників, які стають рушієм економіки, а не лягають тягарем на платників податків.

"Відповідно до дослідження Національної академії наук, чинна імміграційна система США, щороку обходиться платникам податків у мільярди. Відхід від цієї системи, яка заохочує міграцію малокваліфікованих працівників, та прийняття системи, яка сприяє кваліфікованим кадрам матиме численні переваги: заощадить незліченні кошти, обернеться зростанням заробітної плати та допоможе родинам, які потерпають від бідності - включно з родинами мігрантів - увійти до середнього класу", - підкреслив Трамп.

Він наголосив на тому, що зовнішня політика його адміністрації "закликає до прямої, активної та продуманої участі у світових процесах".

"Саме Американське лідерство, що базується на наших життєво важливих безпекових інтересах є тим, що ми поділяємо із нашими союзниками в цілому світі", - підкреслив Трамп.

"Ми потужно підтримуємо НАТО, Альянс, який було виґартувано на основі зв'язків вибудованих у ході двох світових воєн, які перемогли фашизм, та Холодної війни, яка поклала край комунізму", - підкреслив Трамп.

При цьому президент США відзначив важливість посилення країнами-членами НАТО витрат на оборону.

"Америка хоче знаходити нових друзів та створювати нові партнерства, там де наші інтереси співпадають. Ми хочемо гармонії та стабільності, а не війни та конфлікту", - відзначив Трамп.

Трамп також наголосив, що США будуть поважати суверенітет інших країн.

"Вільні країни - це найкращий інструмент втілення волі їх народів - і Америка поважає право усіх народів прокладати власний шлях. Моя робота - не у тому, щоб представляти світ. Моя робота - представляти Сполучені Штати Америки. Але ми знаємо, що Америці краще, коли у світі менше конфлікту, а не більше", - заявив президент США.

Значну частину промови Дональд Трамп приділив необхідності співпраці між законодавцями Республіканської та Демократичної партій та попросив підтримки у Конгресу для його ініціатив у сфері освіти, охорони здоров'я та ін., підкресливши, серед іншого, що його метою є забезпечення процвітання та покращення умов життя афроамериканців та представників латиноамериканської громади.

Голос Америки виокремив пріоритети нового президента США:

  • скорочення податків для компаній та громадян,
  • боротьбу із злочинністю,
  • посилення контролю за кордонами,
  • створення сприятливого середовища для американських компаній всередині країни та їх конкурентоспроможності на міжнародних ринках,
  • реформу системи доступу до медичного страхування,
  • здешевлення ліків,
  • посилення збройних сил,
  • сприяння винахідникам та науковцям.

 

Наші інтереси: 

Приклад державного діяча, який дбає про свою країну.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

МОЛОДЕЦЬ!

І приклад для наслідування!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

МОЛОДЕЦЬ!

І приклад для наслідування!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!