Важливість: 
5

Спецтема:

Правильна мета і справжні лідери – головна цінність нації

Після другої річниці Майдану-2014 ця думка чимраз частіше лунає з вуст українців. Дайте нам бачення майбутнього і справжніх лідерів! – і тоді нас ніхто не зупинить. Легко сказати – «дайте». Такі речі ніхто із-зовні не дає, їх треба самому народу витворити із-середини, із українського духу, душі і плоті.  

160416-lebedi.jpg

Лебідь - символ релізованої людини з ясною свідомістю
Лебідь - символ релізованої людини з ясною свідомістю

Щоб побачити майбутнє України і зрозуміти, як діяти, треба перебувати на достатньо високому рівні свідомості. Навіть якщо тобі щось дадуть «згори», то чи спроможний ти це взяти? Якщо українські святі, перебуваючи на небесах, відкриють тобі бачення майбутнього, то чи спроможний ти його осягнути?

Окрім того, треба володіти певними якостями, які називаються пасіонарністю і нонкомформізмом. Йдеться про спроможність не лише мислити самостійно, а й мати силу відстоювати свою позицію і просувати своє бачення.      

Національні лідери – це ті, які спроможні осягнути національну мету і надихнути нею всю націю.

– Але як це зробити?

Насправді все доволі просто. Ще Платон сказав, що народ – це велика людина. Людина має голову (5%) і тіло (95%). При цьому третину маси голови (1,5–2% маси тіла) складає мозок (див.: Маги і політики, або як відростити голову).

Приблизно така ж сама пропорція в соціумі: 1% – творці-нонкомформісти, 4% – люди з самостійним мисленням, 95% – ті, які завжди готові підтримати лідерів або просто приєднатися до загалу.

Розуміння цієї природної біосоціальної пропорції дає пряму відповідь на запитання «Що робити?» Треба сформувати «голову», яка керуватиме «тілом».  

– А якщо конкретніше?

1. Треба популяризувати концепцію постіндустріальної України і цивілізації Міжмор’я.

2. Формувати демоси – групи, спроможні до висування кращих. Для цього розробляємо відповідний софт – Intermarium-online.

3. Об’єднувати демоси у Вільну Українську Республіку та інші вільні республіки Міжмор’я.        

Головними засобами об’єднання демосів у самодостатню систему є телебачення Intermarium-TV і постіндустріальний туризм. Саме про нього ми й поговоримо у наступній статті.


 

 

Ігор Каганець і Анатолій Кривонос на ТБ-7: лідера не чекають - це плід колективних зусиль.

Наші інтереси: 

Наш стартап - це проект формування колективного мозку для нової цивілізації і нової раси - не більше і не менше. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка