Важливість: 
4

Категорія:

Арійський фест – 2015 у Східниці: перший день

Перший Арійський фестиваль Перехід-IV розпочав свою роботу 8 липня 2015 р. о 10-00 в Народному домі курортного містечка Східниця на Львівщині.

1507012_fest_u_shidnyci-3.jpg

Учасники фестивалю піднялися на найвищу точку Східниці електромобілем. Tesla motors відпочиває :)
Учасники фестивалю піднялися на найвищу точку Східниці електромобілем. Tesla motors відпочиває :)

Оскільки зібралися учасники з різних міст, які досі спілкувалися лише на сайті «Народний Оглядач» і вживу не бачили один одного, то почали зі знайомства. Стартова чисельність – 21 учасник. Цікаво, що стільки ж само учасників було на Перших зборах акціонерів стартапу ТГ.

Після знайомства сіли на електромобіль і проїхалися по Східниці. Місцевий співорганізатор фестивалю Наталя Недосєко розповіла про історію і сьогодення цього красивого курортного містечка.

В одному з бюветів скуштували славнозвісної лікувальної води, після чого на електромобілі виїхали на найвищу гору Східниці – до церкви Святого Миколи. Тут нас найбільше вразила статуя Ісуса Хреста, який праву руку тримає на серці, а лівою показує три пальці (великий, вказівний і середній), при цьому безіменний і мізинець напівзігнуті.

Цікавий жест! Що б він означав? Зійшлися на тому, що це арійський жест, який вказує на три головні релігійні настанови аріянства: Освячуйся! Озброюйся! Плодися!  

Після ознайомлення з церквою на тому ж електромобілі повернулися до Східниці. Після обіду, а саме о 15-00, зібралися в Народному домі для зустрічі з місцевими жителями та прихильниками Великого Переходу з інших міст. Зокрема, на цю зустріч приїхала велика делегація від Українського лікарського товариства у Львові.  

Після короткого вітального слова організатора фестивалю Наталії Недосєко, з доповідями виступили науковці Орест Корчинський і Сергій Піддубний.  

Несподівано слово попросив один місцевий активіст, який закликав до єдності, яка, на його думку, полягає у беззастережній підтримці Президента і уряду. Ось як на цей заклик відреагував Ігор Каганець:

Аудіозапис короткого виступу Ігора Каганця

Продовження: Виступ Ігора Каганця на Арійському фесті – 2015 у Східниці.

Наші інтереси: 

Цей фестиваль - гарний приклад розвиваючого культурно-політичного туризму. Поєднуємо приємне з корисним!

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка