Категорія:

Дія Живого Слова: Такого урожаю гарбузів ми не мали ніколи!

Закінчується 2014 рік і мені хочеться поділитися своїми дослідженням щодо впливу Живого Слова на урожайність, які я проводив цього року. Крім картоплі, провів дослідження на помідорах, огірках, гарбузах і кабачках. Я прочитував  9 разів назву цих культур через енергосоти, підсилюючи кожну букву Джерелом Розгортання.

Треба сказати, що в нашому мікрорайоні в кінці травня був дуже сильний град, який  знищив все, що на той період виросло або цвіло. Найбільше пострадали полуниці і фруктові дерева. Картопля відродилася, як у мене, так і на сусідніх ділянках. Тому проводити порівняння по картоплі буде коректно.

Чому над картоплею я читаю слово "бульба", а не картопля? Треба читати так, як називають цю культуру в народі. У нас - бульба, на Тернопільщині - бараболя, на сході України - картопля.

Практично підтвердився результат минулорічних досліджень. На одній із сусідніх ділянок, де господар приблизно давав такі самі добрива, як я, він отримував з одного корча десь на третину менше урожаю. Другий сусід, який дуже ретельно готував ділянку для картоплі, крім того вніс, як добриво, ґрунт, на якому вирощували печериці. Основа цього ґрунту торф і  стимулятори росту. На такому "добриві" все дуже добре росте.  Так от по картоплі ми мали приблизно однакову урожайність.

На помідорах і огірках, крім збільшення урожайності, читання Живого слова проявилося в стійкості до впливу негативних факторів,наприклад, фітофторозу. Типова розмова в нашому районі: помідорів цього року ні в кого нема, бо все почорніло, кропи не кропи, нічого не поможе. Так от у нас не почорніло і ми отримали хороший урожай.  На всіх сусідніх ділянках помідори почорніли і весь урожай пропав. Приблизно така сама картина була з огірками.

Особливою гордістю для нас виявився урожай гарбузів, такого урожаю гарбузів ми не мали ніколи. Як по величині, так і по кількості. Іще до цього часу ми з задоволенням споживаємо гарбузи. Кабачки також дали нам добрий урожай.

Цьогорічні дослідження підтверджують позитивний вплив читання Живого Слова на урожайність, крім того, таке читання дає певний ефект до збільшення стійкості проти впливу негативних факторів. 

У майбутньому році я, напевно, повернуся до використання інформосот. В мене таке враження, що інформосоти дають кращий ефект.  Розумію, що необхідно іще багато разів проводити такі дослідження, щоб категорично про щось стверджувати, але мої скромні досліди поки що говорять, що позитивний ефект є.

Гравець: 
Василь Глод
 
Форум Підтримати сайт Довідка