Категорія:

Ігор Каганець: «Сподіваюсь, це буде початок світоглядної революції»

Інтерв’ю з письменником і футурологом Ігорем Каганцем про його нову велику книжку «Арійський Стандарт» (2014), яка побачить світ у червні 2014 року завдяки видавництву «Мандрівець» (Терпопіль—Київ).  З 13 травня розпочалася передплата на книжку за пільговими цінами – подарунок для прихильників Великого Переходу.

 

— Пане Ігоре, поясніть, будь-ласка. У 2004 році видавництво «А.С.К.» вже видало великим накладом книжку «Арійський Стандарт»…

— Так, але її вже кілька років ніде нема. І це при тому, що багато хто її шукає. Книжка здобула багато прихильників, хоча її просування відбувалося без реклами. Це той випадок, коли сильна література сама пробиває собі дорогу. Я був здивований, що її прочитало так багато людей, особливо молоді. Багато разів при випадкових зустрічах мені дякували і говорили: «Ця книжка змінила моє життя». Масовому поширенню книжки сприяло й те, що вона була видана на газетному папері, тому була дешевою і доступною. Хоча нерідко лунали побажання щодо поліпшення якості друку.

— АС-2014:  це нова книжка чи перевидання старої, але з кращою поліграфією? 

Від старої книжки там залишилося тільки три сторінки, та й то з уточненнями. Восени 2010 року до мене звернувся директор видавництва «Мандрівець» Богдан Фенюк з пропозицією перевидати АС-2004.  Я пообіцяв, що за три місяці підготую оновлений текст, адже за 6 років було відкрито багато нового, а чимало висловлених у книзі здогадок уже знайшли наукове підтвердження.

Проте нового матеріалу виявилося настільки багато, що від простого оновлення довелося відмовитись. А вже за рік роботи стало зрозумілим, що це буде зовсім нова книжка.  На її написання в мене пішло три роки життя.  Видання АС-2004 залишив без змін, макет книжки можна завантажити на нашому сайті.   

— Нова книжка містить сенсаційні відкриття?

Так. По-перше, несподівано знайшла продовження тема арійського хрестиянства, започаткована у моїй книзі «Пшениця без куколю» (2006). Виявилося, що первинне хрестиянство з третього століття розвивалося під назвою «аріянство», і саме аріянськими були перші хрестиянські держави: Пальміра, Римська імперія Костянтина Великого, готські королівства України, Русь Володимира Великого. В Україні аріянство знову розквітло під час Козаччини. Головна аріянська академія була на Волині, а лідером європейського аріянства був Юрій Немирич – полковник у гетьмана Богдана Хмельницького і генеральний писар у гетьмана Івана Виговського. 

По-друге, вдалося зрозуміти походження Трипільської цивілізації й основні закономірності творення нових цивілізаційно-расових систем. Виявилося, що засновником цієї цивілізації був лідер, відомий під іменами Ной, Рама, Зіасудра, Ману. Початок арійського світу в 5508 році до н.е. – це, найімовірніше, рік народження святого Ноя. Також дещо пояснилося щодо релігії трипільців. Її концентратом є три настанови: Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

По-третє, відбувся прорив у розумінні походження людини, її внутрішньої «конструкції» і механізмів самозцілення й омолодження. Арійський світогляд, застосування технології Живого Слова, правильне харчування, чотири простори буття, три типи мікрофлори людини, метагеном, автоліз – все стало на свої місця і об’єдналося в цілісну систему.  

— В чому полягала головна проблема при написанні книжки АС-2014?    

У тому, щоби вчасно зупинитися.  Улітку 2013 року я несподівано «розкопав» дещо дуже важливе і ретельно приховуване з історії України XX ст. Була спокуса це включити до АС-2014, проте вирішив відкласти для іншої книжки, інакше  довелося б робити двотомник. Інформація про нові дослідження оперативно публікується на сайті «Народний Оглядач» SD.ORG.UA.

— На які результати очікуєте від виходу цієї книжки?

Сподіваюсь, це буде початок світоглядної революції, яка потягне за собою радикальні перетворення у площинах релігії, освіти, економіки, політики та охорони здоров’я. Як мінімум, українці отримають шанс стати найздоровішою і наймогутнішою нацією світу.    

Паперове видання цієї книги можна придбати в інтернет-магазинах:  uchebka.org і Наш формат

Гравець: 
Народний Оглядач

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка