Зображення користувача Автор.
Автор
  • Відвідувань: 12
  • Переглядів: 15

Казка про сміття

Ліквідація сміття дає поштовх все новим й новим чарівним трудовим звершенням. Любити рідний край, очистити рельєф від блювотини.

Сміття стало дуже багато. Воно навколо і смердить. Утилізація сміття – самозахист від свинства.

Cміття дезінтегрують мотигами, після чого спалюють. Також сміття можна закопувати в землю. Наявний біоматеріал сприяє підвищенню врожаїв сільськогосподарських культур.  Закопане сміття породжує корм для худоби. Спалене сміття – джерело теплової та електричної  енергії. Завдяки спаленню великої кількості сміття Україна розв’яже питання енергоносіїв.

Мотига культивує відсутність емоцій. Відсутність емоцій в процесі дезінтеграції сміття акумулює зосередженість.  Жодних посмішок. Нульова емоційність.

Не складно передбачити активізацію захисників сміття. Захисники сміття кажуть, що прибирати та утилізовувати сміття не толерантно. Висновок: захисники сміття причетні до сміття.

Жваві змагання мобільних загонів невідомих прибиральників та утилізаторів сміття як ковток свіжої холодної води в 40-градусну спеку. Ліквідація сміття дає поштовх все новим й новим чарівним трудовим звершенням.

Любити рідний край, очистити рельєф від блювотини.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи