Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
2

Україна-18: чекаємо фюрера

Як повідомили в прес-службі ЦВК, до Комісії надійшли документи від 67 бажаючих балотуватися на пост глави держави. ЦВК зареєструвала 18 чоловік.

У тому числі 7 кандидатів від політичних партій: Української Народної Партії - Юрій Костенко, Народної партії - Володимир Литвин, Соціалістичної партії - Олександр Мороз, Народно-демократичної партії - Людмила Супрун, ВО "Батьківщина" - Юлія Тимошенко, ВО "Свобода" - Олег Тягнибок, Партії регіонів - Віктор Янукович, а також кандидат від Блоку лівих і лівоцентристських сил Петро Симоненко.Крім того, ЦВК зареєструвала 10 самовисуванців: Інна Богословська, Михайло Бродський, Анатолій Гриценко, Олександр Пабат, Василь Противсіх, Сергій Ратушняк, Олег Рябоконь, Сергій Тігіпко, Віктор Ющенко, Арсеній Яценюк.У той же час 49 претендентам було відмовлено в зв’язку з невідповідністю поданих ними документів Закону про вибори Президента.Не пізніше 18 листопада список зареєстрованих кандидатів на пост Президента України повинен бути опублікований в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".Що означає число 18? Як колись пояснив один нумеролог - бельгійський міністр внутрішніх справ Патрік Дівейл - число 18 означає “Adolf Hitler”. Чекаємо фюрера?Музика під настрій: ТНМК. Клоуни (аудіо, mp3, 4.8 Мб)

NO-musicВ тему:Про очевиднеЗалізом і вогнемПередчуття авторитаризмуНімецький експериментНадцивілізація ВоліДе відповідає більше одного, там не відповідає ніхтоОлександр Скіпальський: «Я знаю, як готують військові перевороти»Ющенку радять ввести надзвичайний стан і очолити урядГенерал-лейтенант Скіпальський про необхідність оновлення нинішньої влади (відео)Юрій Збітнєв про шкідливість вакцинації і перспективи розвитку політичної ситуації (відео)Юрій Збітнєв про Конституційні збори (відео)Говорить і показує TV СенсарВійськові та громадські організації вимагають введення надзвичайного стануПрипинити психотерор проти українського народу, відновити законність і громадянський мир! Звернення до Президента

В тему: