Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 7
  • Переглядів: 7

В Україні розсекретили національний архів НЛО

В Україні оприлюднили і розмістили в інтернеті загальнонаціональний архів свідоцтв про НЛО. Серед «секретних матеріалів» - близько 500 свідоцтв очевидців, які бачили непізнані літаючі об’єкти над територією України, починаючи з 17 сторіччя.
Архів опублікував уфологічний клуб «УФОДОС». Раніше в інтернеті з’явилися колись секретні архіви про контакти з НЛО низки інших країн - США, Великобританії, Франції, Данії, і тому подібне, - повідомляє «ТСН».

«В українській уфології це подія світового масштабу», - прокоментував її керівник Ярослав Сочка.

За словами Сочки, відомості збиралися з різних джерел, аномальними явищами цікавилися й управління гідрометеорології, зокрема Гідрометеорологічний центр Збройних сил України, і громадські уфологічні організації.

Мета цього кроку уфологів, пояснив він, - залучити увагу громадськості до феномену НЛО. «Оскільки через певні обставини сформований спотворений стереотип про НЛО («маленькі зелені чоловічки», «вагітні, від прибульців жінки», «секти контактерів, з космосом»), - зазначив фахівець.

«ForUm»
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи