Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Як отримати журнал «Перехід-IV» №13 з аудіодиском

Категорія:

На початку травня побачив світ новий випуск журналу нової еліти «Перехід-IV» – науково-теоретичний орган Української Національної Громади. Обсяг – 160 сторінок з чорно-білими та кольоровими ілюстраціями. Головна тема: стратегія розгортання Української Національної Громади, світоглядні та організаційні основи творення Третього Гетьманату. Програмні статті: «Нова угода снайперів», «Програма останньої партії», «Український мир», «Як стати арієм. Інструкція з внутрішнього Переходу», «Святий Йосип і Діва Марія були друвідами», «Оздоровлюючий мілітаризм», «Живе Слово – це джерело світла, здоров’я та успіху», «Вишня Борія: гра-стратегія творчого класу».

Приємним додатком до журналу став аудіодиск «Реформація: 25 пунктів», створений спільно з рок-гуртом КОМУ ВНИЗ. Він містить 13 композицій рок-гурту + 12 фрагментів з індоарійської «Бгагавад-гіти» («Божественної пісні») в поетичному перекладі з санскриту М. Ільницького – див. статтю Арійська Реформація «Кому Вниз»

Для замовлення журналу звертайтеся до редакції «Перехід-IV»:
sensar[at]i.com.ua sensar[at]meta.ua тел.: (044) 460-30-21
 


В тему:

Замовляємо 10-й випуск Народного Оглядача
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи