Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Інсектициди: які препарати кращі

Кожного року перед садівником постає питання, чим захистити рослини від шкідливих комах. Народні засоби захисту надто обтяжливі та малоефективні. Кращий вихід — застосування хімічних сполук, виготовлених українською компанією “Укравіт”, що представлені на сайті магазину “Аптека садівника”.

Власний завод у Черкасах виробляє продукцію, максимально пристосовану до місцевих умов вирощування городніх і садових культур. Вироблені тут інсектициди — це новітні препарати, що швидко знищують шкідників на будь-якому етапі розвитку кишковим, контактним, системним і комплексним методами.

Захист рослин від шкідників

Вироблені препарати діють на жуків кількома шляхами:

  • Кишковий. Отрута попадає на листя рослини. У комахи після поїдання зелені відбувається параліч ЖКТ, після чого шкідник гине від голоду.
  • Системний. Отрута поглинається усіма частинами рослини. Жуки та личинки гинуть від паралічу нервової, дихальної систем.
  • Контактний. Краплі препарату потрапляють на комаху, котра гине від отруєння.
  • Комплексний. Речовина проникає різноманітними способами і знищує шкідника.

Найбільш ефективний захист рослин від шкідників — чергування препаратів при застосуванні.

Інсектицид від колорадського жука

Колорадський шкідник — виходець із країн Північної Америки. В Україні він не має природних ворогів, тому вбивають комах тільки при застосуванні штучних засобів. Високу винищувальну здатність мають інсектициди від колорадського жука “Ато Жук” і “Антиколорад Макс”. Обробку проводять у період масової появи личинок.

Інсектицид від попелиць

Колонії попелиць обсідають зелені частини рослин і висмоктують живильний сік. У результаті рослина поступово засихає та гине. Застосовують інсектициди від попелиці поступово, за появи шкідників. Можна обприскати зелень дерев, квітів, овочів препаратами “Гудвін” і “Жук ОФФ”. Засоби також винищують багато інших шкідливих комах. Обробку варто проводити зранку або ввечері. Щоб запобігти стіканню рідини, додають прилипач “Тандем”.

Захист рослин від кліщів

Родина кліщів належить до павуків, тому звичайні інсектициди не дають гарантії повного винищення шкідників. Для боротьби використовують препарат “Антикліщ Про”, котрий відрізняється контактно-кишковою дією протягом 25 днів. Обробку проводять після цвітіння рослини, коли відстежується найбільша чисельність шкідників. Складові речовини знищують кліщів на всіх стадіях розвитку.

Наші інтереси: 

Землеробство.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи