Portrait de Богдан Лакомський
Богдан Лакомський

Пластмасові ємності від виробника Укрпласт

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Пластмасові ємності мають досить широке застосування в господарсько-побутовій сфері, сільському господарстві, виконуючи роль для накопичення, зберігання або транспортування води (питної, дощової), нафтопродуктів, продуктів харчування (молочних продуктів, живої риби), агресивних та неагресивних речовин, хімічних засобів для обробки полів та садів.

За допомогою пластмасових ємностей та баків, досить легко організувати накопичення та зберігання води на присадибній ділянці, в приватних будинках або котеджах, де є проблеми з водопостачанням, також, ємності можуть використовуватись при облаштуванні системи каналізації та стічних вод. Легка вага ємностей, приємна вартість та неперевершені характеристики, дають змогу застосовувати ці вироби практично в будь-якій сфері.

Пластмасові ємності від виробника

В Україні, компанія ukr-plast.com.ua може запропонувати широкий асортимент пластмасових виробів:

  • пластмасові ємності (вертикальні, горизонтальні, прямокутні, ємності для транспортування, піддони, баки для соління, баки для душу);
  • пластмасові туалетні кабіни;
  • колодязі, люки з міцної та надійної пластмаси;
  • ємності для аграрної галузі;
  • дорожні блоки.

Компанія «Укрпласт» впевнено займає лідируючі позиції на ринку України, адже продукція відповідає всім сучасним вимогам якості та надійності. В виробництві своєї продукції, компанія використовує тільки сучасну, екологічно безпечну сировину – термічно-стійкий поліетилен. В наявності, ємності та баки в різних конфігураціях - широка пропозиція розмірів ємностей, одношарові та двохшарові ємності високої якості. Сучасні технології та італійське обладнання, які застосовуються при виробництві широкого асортименту продукції компанії, дозволили забезпечити високу якість готових виробів. Спеціальні ротаційні форми, які використовуються в виробництві, дозволили забезпечити виготовлення безшовних ємностей високої якості, які можуть використовуватись до 50 років і навіть більше.

Переваги вибору ємностей та баків з пластмаси

Одна із головних переваг матеріалу, з якого виготовляються ємності – стійкість до виникнення корозії, а також – стійкість до ультрафіолетового випромінення, що дозволяє використовувати їх як в приміщеннях, так і в зовнішньому середовищі. До переваг також можна додати те, що пластмасові ємності підлягають ремонту в разі пошкодження методом зварювання пластмас екструзійним зварюванням спеціалістами компанії безпосередньо на місці замовника. Цей метод відновлення властивостей ємностей та баків дозволяє отримати найкращий результат високої якості, який не поступається новим виробам.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини