Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Qantas вимагатиме, щоб усі пасажири міжнародних рейсів були вакциновані

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Почалося. Найбільша австралійська авіакомпанія Qantas вимагатиме, щоб усі пасажири її міжнародних рейсів були вакциновані проти коронавірусу. Поки що це – перша авіакомпанія, яка заявила про початок сегрегації та дискримінації пасажирів.

Це станеться в грудні, коли авіакомпанія відновить польоти за межі материка. 

The New York Times цитує Алана Джойса, гендиректора групи компаній Qantas: "У Qantas буде політика, згідно з якою на міжнародному рівні ми будемо перевозити тільки вакцинованих пасажирів". 

Минулого місяця компанія Qantas оголосила, що вимагатиме, щоб всі її співробітники, починаючи від бортпровідників і закінчуючи працівниками аеропорту як в Qantas, так і в її бюджетній дочірній компанії Jetstar, були повністю вакциновані до 15 листопада. 

На момент публікації статті Air Canada оголосила, що не стане брати на борт невакцинованих пасажирів.

 

 

Наші інтереси: 

Стежимо за ковідобезумством у світі. Розуміємо, що ковідовакцинація буде насаджуватися й надалі попри її безглуздість та абсурдність ситуації, що склалася (коли 2 дози вже не діють).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Андрій Гарас's picture

Радіймо життю граючи!

Микола Стригунов's picture

Та ні, просто треба створювати маленькі авіакомпанії, які будуть використовувати маленькі, але швиlкі та економні літаки. Постідастрійні літаки:) На кшталт Selera 500L. - Це англійською. Ось, російською.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

cBіт Розумний's picture

В принципі, і дирижаблі теж так нічого...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Микола Стригунов's picture

Підкажіть мені, будь-ласка, сучасну авікомпанію, яка використовує дирижаблі для перевезення пасажирів. Хоча б одну! Також, мені цікаво, які ж є сучасні, сертифіковані для перевезення пасажирів, моделі дирижаблів.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!