Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець

Наш розвиток у вересні 2021: структура АВЦ, теологічна конференція, люди і тварини

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

У вересні маємо завершити тему Homo intelis і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022). Завдяки глобальній кризі увиразнюється структура Аріянської Вільної Церкви та послідовність її формування.

Почнімо з того, що АВЦ не є громадою – АВЦ є об’єднанням громад у формі ієрархічної мережі демосів. З цього випливає, що АВЦ не передбачає індивідуального членства. Для того, щоб бути членом АВЦ, треба бути членом демосу – територіального, бізнесового або за інтересами. Тому АВЦ, прагнучи зростання, сприяє формуванню демосів та їх взаємодії.

Демоси не є сім’ями. Демоси є об’єднанням сімей – актуальних і потенційних. Сім’я – це насіння, орієнтоване на продовження людського роду. Мінімальна актуальна сім’я – це подружжя чоловіка й жінки. Мінімальна потенційна сім’я – це чоловік або жінка, що прагне створити актуальну сім’ю або влитися до актуальної сім’ї. Демоси сприяють формуванню актуальних сімей.

В Україні є соціальний запит на створення нових сімей. Для вироблення сімейної політики нам необхідно провести дослідження цього питання – з погляду динаміки демографічної ситуації та постіндустріальних тенденцій. Після вироблення рекомендацій нам треба буде практично їх перевірити.

Питання структури АВЦ розглянемо на теологічній конференції, яку проведемо в цьому місяці. Також на ній обговоримо реалізацію трьох стратегічних напрямків діяльності АВЦ: самовдосконалення, проповідь, чудотворення.

Питання Гомо інтеліс є надзвичайно важливим, оскільки виявляє головну причину соціальних конфліктів. Цій темі присвячено три статті:

Зараз готуються ще дві статті, які розглядатимуть релігійний і політичний аспекти цієї проблеми.

Після цього продовжимо дослідження Доброї Новини, остання стаття на цю тему –

У наступних публікаціях треба розглянути питання Туринської плащаниці та євангельську стратегію керування подіями.

Усі інші роботи з розвитку сайту триватимуть у «фоновому» режимі. Йдеться про розвиток функціоналу сайту, його наповнення новими статтями, відеозаписами на відеоканалі «Гартленд» та озвученнями найважливіших статей, вже опублікованих на сайті. Зверніть увагу:

Якщо вас цікавить розвиток цих напрямів, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Вгору просування – без краплі вагання!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Comments

Андрій Гарас's picture

ПРацюємо!

Радіймо життю граючи!

Микола Стригунов's picture

Цікаво, як будуть обговорювати чудотворення люди, які не є Синами Божими? Чи, на цій конференції таких буде, хоча б, двоє? Наприклад, вельмишановні добродії Ігор Каганець та Олександр Філатович...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Ігор Каганець's picture

Апостоли не були синами божими (боголюдьми), проте успішно займалися чудотворенням. Взагалі, чудотворення були і є нормою для Аріянської церкви. Чудотворення – це обов'язковий компонент ефективної проповіді.

Микола Стригунов wrote:
Цікаво, як будуть обговорювати чудотворення люди, які не є Синами Божими? Чи, на цій конференції таких буде, хоча б, двоє? Наприклад, вельмишановні добродії Ігор Каганець та Олександр Філатович...

Все, що робиться з власної волі, – добро!