Василь Тодоров's picture
Василь Тодоров
75

Представник ЦСК Гартленд в Одеській області

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Планую організувати осередок стартап-культури Гартленд за місцем проживання.

150828konsensus.jpg

Тримайся за своїх!
Тримайся за своїх!

Радіймо друзі!

Повідомляю про свій намір створити місцевий осередок стартап-культури "Гартленд" у селі Мар'янівка Овідіопольського району Одеської області.

Вже минуло 10 років як я сюди переїхав. За цей час збудував дім, виростив синів, знайшов друзів. В минулому році отримав можливість працювати віддалено. З'явилося більше часу для впорядкування власного простору.

Спілкуючись з односельцями помічаю, що є великий запит на зміни у суспільному житті. Для мене ці бесіди були гарною нагодою дарувати журнали "Народний оглядач" і "Гартленд". Журнали зараз є в школі, бібліотеці і сільраді. Маю надію на наступних зустрічах обговорити статті з журналу "Гартленд".

Роботу осередку я вбачаю як клубні зібрання для диспутів, навчання, планування проектів. Цільова аудиторія - учні старших класів, студенти, місцеві активісти. 

Я обговорив з головою сільради і директоркою школи свої наміри і отримав підтримку. На цьому тижні запланована зустріч з активом школи та директоркою клубу для координації роботи. 

Наші інтереси: 

Формуємо осередки нового світу!

Comments

Ігор Каганець's picture

Кожна публікація з тегом "Представник ЦСКГ" - це візитна картка представника і опис його планів щодо свого представництва.

Оскільки плани можуть змінюватися, доповнюватися і конкретизуватися, то ці "візитівки" будуть змінюватися.

Почати можна з сухої та лаконічної декларації свого наміру, а потім поступово наповнити "візитівку" конкретикою, оформити ілюстраціями, музикою тощо.

Все, що робиться з власної волі, - добро!