Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

На Кіровоградщині завершилися навчання з територіальної оборони

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Протягом десяти днів було проведено командно-штабні навчання під керівництвом командувача Сухопутних військ ЗСУ та підготовку особового складу загону територіальної оборони Голованівського району. Військовозобов’язані вдосконалювали рівень своєї військової підготовки з тактики ведення бою, особливо, по боротьбі із диверсійно-розвідувальними групами.

Про це пише Novosti.kr.ua.

Під час навчань  відпрацьовано систему злагодженості між органами військового управління, органами влади та правоохоронними органами  під час планування та ведення територіальної оборони, а також спроможності органів влади та військового управління по формуванню та підготовці до виконання завдань за призначенням підрозділів територіальної оборони.

Зокрема, на початку навчань було проведено практичний призов особового складу загону територіальної оборони Голованівського  району, проведено його підготовку до застосування, а потім  практичне його використання за призначенням для виконання основних завдань територіальної оборони, а саме: охорони та оборони важливих державних об’єктів і органів влади, несення служби на блок-постах, підтримання правового режиму воєнного стану.

Протягом зборів військовозобов’язані вдосконалювали рівень своєї військової підготовки з тактики ведення бою, особливо, по боротьбі із диверсійно-розвідувальними групами, патрулювання місцевості як в польових умовах так в межах міста, відпрацювання дій під час несення служби на блок постах, а також покращували навики надання невідкладної медичної допомоги,  топографії та вогневої підготовки.

По завершенню зборів кращих учасників нагороджено грамотами і подяками  вищого керівництва області і району та військового комісара Кіровоградського обласного військового комісаріату, а також направлено подання на заохочення близько 40 резервістів, відзнаками командувачів Сухопутних військ Збройних Сил України та оперативного командування «Південь».

Наші інтереси: 

Територіальна самооборона - це потужний резерв армії, який потрібно готувати. Мілітаризація українського суспільства - це добре!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...