Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Європейці відмовились, українці - змогли: літак "Антей" приземлився у пустелі в Малі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Лайнер сів на коротку і нерівну злітно-посадкову смугу. Складність полягала у відсутності посадочних систем - аеродром непросто було помітити на тлі пустелі. На цей же аеродром відмовилися сідати європейські перевізники, тому український "Антей" став головним постачальником вантажів для місцевої місії ООН.

Український літак "Антей" здійснив посадку на грунтовому аеродромі в республіці Малі, передає ТСН.

"Під керівництвом Віктора Гончарова лайнер сів на коротку і нерівну злітно-посадкову смугу. Складність полягала у відсутності посадочних систем - аеродром непросто було помітити на тлі пустелі, тому що він майже ніяк не позначений", - передає ТСН.

На цей же аеродром відмовилися сідати європейські перевізники після того, як побили гвинти і отримали інші пошкодження літаків, тому український "Антей" став головним постачальником вантажів для місцевої місії ООН.

"Французи відмовилися сідати на цю смугу, німці теж. Вони сказали: супер літак Ан-22, це - для нього", - розповів інженер Микола Шеїн.

Український лайнер доставив багатотонний вантаж з Лейпцига. Ан-22 не надто швидкісний, рейс з дозаправкою тривав майже 10:00. Але місія себе цілком виправдала.

Відновити найбільший у світі турбогвинтовий літак вирішили кілька років тому - і не прогадали, кажуть на держпідприємстві "Антонов". Саме для таких рейсів, як у малійську пустелю, і потрібен "Антей". Кажуть, для нього не потрібні ідеально рівні поверхні, як для абсолютної більшості західних літаків - "Антей" сідає і в поле, аби була кілометрова смуга і досвідчений екіпаж. Саме тому Ан-22 і отримав заслужену славу справжнього "повітряного позашляховика".

 

 

Наші інтереси: 

Україна з її потенціалом все ще є великою країною!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
літак
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Василь Федорiв's picture

Героям Слава!

Хай Буде!

Юрко Гірський's picture

В України є потенціал і завжди був тільки от керівники останнім часом "безмозкі". І ніби вийшли з того ж народу... Чому так?

Накреслю свастику на хаті, і буду спати вже спокійно...

Олена Каганець's picture

Керівники вийшли не з того народу, а з іншого! Взагалі всі ці чиновники - якась особлива порода людей!

Явсе Світ's picture

Ні шановні."Наші керманичі" не безмозкі.Вони доволі успішні у своєму розумінні.Любий обласний прокурор,суддя або голова області дивиться на Меркель,Байдена чи Орбана як на останнього невдаху і волоцюгу.
А безмозкими є ті,хто обирає,а потім терпить цю владу.І цей садомазохізм вже триває 25 років.

Радіймо за наших авіабудівників і пілотів.

Вірю в те, що розумію.