12 posts / 0 new
Last post
Петро Підкова
Петро Підкова's picture
Зберігання чернеток блогових проектів

Добридень, шановні.

Вирішив створити блоговий запис про мої улюблені ел. книжки, розпочав творити, навіть аватару для статті знайшов та вставив ;-), ну і вирішив зробити перерву, а для надійності нажав на "педаль" зберегти (як чернетку)... і... отримав "ніщо" ДЕ ЗНИКЛА МОЯ РОБОТА? Цікаво - чи це тільки в мене таке трапилось?
Прошу нашого сайтового Гуру повимикати ВСІ ненадійні "педалі", чи для тестування лишити, але на іншій адресі (якщо є така можливість).
Хай Буде!

Кабан Іклан
Кабан Іклан's picture
Хай!

Хай!

Я теж таке помічав.

В мене одного разу блоговий запис зберігся в чернетках, а наступного дня виявилось що неопублікованих записів в мене нема. Я звичайно погорював секнди 2-3, а потім собі подумав, що не такий вже й геніальний був той неопублікований запис, наступного разу напишу кращий.

Не журіться що не всі педалі працюють так, як Ви бажаєте. Коли все запрацює як годинник, то значить вже час помирати, або знайти новий сайт.

 

Богдан ДуБ
Богдан ДуБ's picture
У мене взагалі на постійній

У мене взагалі на постійній основі не видно чернеток. Тому при редагуванні ще незакінченого маретіалу приходиться публікувати. Це ще нормально.)

Глюків багато: то файли не зберігаються, хоча ви їх грузили. музика не програвається за першим збереженням - треба заходити повторно і ще раз розміщувати. Інколи ви залишаєтесь в редакторі, але зв"язку з сервером у вас якби, нема. На постійній основі глюки завантажувача - завантажуєте аудіо, і на десь 7му файлі, редактор ніби грузить файл, але той не з"являється в списку, ви зберігаєтесь, заходите в редактор - а там нема всіх тих файлів, які ви грузили і т.д.. Як появнив програміст - редактор на бета-версії, ще недороблений, з часом (в світлому майбутньому) він буде працювати чітко.

Щодо проблем зі звуком, після відкриття муз.майданчика більшість проблем ває вирішитись. Як скоро він відкриєтсья, частково, залежить від підтримки проекту даруваннями.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Петро Підкова
Петро Підкова's picture
Дякую, за добре слово,

Дякую, за добре слово, шановний пане Кабане, я теж так подумав.

Сьогодні спробував в же вкотре щось дописати, але система "випихає" зі своїх просторів.

За Вашою версією - жиють геніяльні.

То й Хай Буде!.

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Миро Продум
Миро Продум's picture
Цей сайт ще на етапі бета

Цей сайт ще на етапі бета-тестування, помилки поступово виправляються. Тому тексти пишіть у блокноті, форматування давайте вже на сайті. Тоді все нормально працюватиме. Ви ж бачите, що сайт активно наповнюється. Можливо, у вас якась систематична помилка. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Петро Підкова
Петро Підкова's picture
Хто зає як вже готові блоги

Хто зає як вже готові блоги редагувати?

Я зберіг та завантажив незавершений блог.

Крім того, хочу файли готових книжок (ЕЛКНів) завантажити.

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Кабан Іклан
Кабан Іклан's picture
Я теж підтримую ідею

Я теж підтримую ідею написання тексту в якому-небудь текстовому редакторі, наприклад в Notepad++ (якщо Ви працюєте в Windows).

 

Тільки не варто використовувати текстових процессорів, таких як MS Word, хоч в них можна додавати форматування тексту, та при переносі на сайт виходить малопридатна мішанина стилів. Внесення змін може вилитись в суцільну катастрофу, та й потім в браузерах можуть виникнути звсім непередбачувані ефекти.

 

На користь локальної підготовки данних говорить ще й те, що Ви завжди маєте локальну копію і не прив’язуєтесь до конкретного сайту. Статті можна трохи підрехтувати, зробити необхідні наголоси та корегування для публікації на інших ресурсах.

 

 

 

Індіана Джонс
Індіана Джонс's picture
Поки не виявили, чому гравці

Поки не виявили, чому гравці не бачуть своїх чернеток. поки шукаємо.

на справді вони нікуди не зникають, всі збережені

Кабан Іклан
Кабан Іклан's picture
Через те, що не видно

Через те, що не видно чернеток, прибрали кнопку Unpublish? Чи то я її просто знайти не можу?

Індіана Джонс
Індіана Джонс's picture
Все. Ця проблема вирішена,

Все. Ця проблема вирішена, тепер кожен має змогу на сторінці свого профілю, переглянути неопубліковані записи.

Перевіряйте

Арсен Дубовик
Арсен Дубовик's picture
У мене немає можливості

У мене немає можливості форматувати стиль шрифту (напівжирний, курсив, підкресювання). Панель форматування починається з "маркірованого списку" (...і чому така назва? знизую плечима ;) ...).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Оксана Лутчин
Оксана Лутчин's picture
У мене теж чомусь зникли такі

У мене теж чомусь зникли такі кнопки.

Принагідно хочу з’ясувати, чому так погано лягає мій текст: з’являються нелогічні пробіли, з якими я нічого не можу зробити -у чернетці текст нормальний, тобто зменшити відстань між словами чи між рядками я не можу, бо зіллється все до купи. Що робити?

Творімо разом мову Сенсар!