Зір Чіткий's picture
Зір Чіткий

Музика, вагітність, здібності

Категорія:

Світ:

Дитина в лоні матері чує тільки високочастотні звуки. Із високочастотних звуків дитина краще всього чує голос своєї матері. Тому вагітним потрібно якомога більше часу приділяти спілкуванню з ще ненародженою дитинкою. Голос батька теж сприймається дитиною, але тільки через сприйняття мами.

Альфред Томатіс та Степан Недереця вважають, що дитина в лоні матері чує тільки високочастотні звуки. А Норман Вейнбергер виступив співукладачем спеціального музичного диску для вагітних.

Крім тренування дихання, вміння розслаблятись, музикотерапевти радять жінкам слухати класичну музику. Це розвиває самоконтроль, покращує самопочуття, підвищує уважність, допомагає розслабитись. А душевний стан мами формує душу майбутньої людини. Ніжний доброзичливий голос допомагає маленькій дитині легко ввійти в життя. Саме тому бажано співати діткам колискові. Важливо також яким тоном мама розмовляє з дитиною.

Нейробіолог Ґордон Шоу перетворював сигнали нейронних мереж мозку в звук. Всі ці сигнали мали музичний характер. Це були різного характеру мелодії, але частіше всього вони нагадували класичні зразки. Оскільки мережа нервових клітин формується в зародковому і дитячому віці, то можна припустити, що з допомогою музики можна впливати на розум дитини, підсилюючи ті чи інші нейронні сигнали.

Стимулювання нерових клітин в процесі формування мозку є найсприятливішим для утворення синапсів і формування розумових, емоційних та інших здібностей.

Слухаючи музику Моцарта, розумієш, що таке радість.

track1.mp3

nederytsa-1efektmozarta02.mp3

nederytsa-1efektmozarta03.mp3

nederytsa-1efektmozarta05.mp3

nederytsa-1efektmozarta07.mp3

nederytsa-1efektmozarta09.mp3

nederytsa-2efektmozarta02.mp3

nederytsa-2efektmozarta03.mp3

nederytsa-2efektmozarta05.mp3

nederytsa-2efektmozarta09.mp3

mocartv.a.muzykaangelivkolyskova.mp3

minuetk6.mp3

 

Якщо вам сподобалась ця публікація, ви можете підтримати проект
Музика Золотої ери 
грошовими внесками - з приміткою "на музику" і своїми особливими побажаннями - див: 
Модернізуймо Народний Оглядач!

Підписуюсь на новини

Comments

Арсен Дубовик's picture

Спасибі за статтю.

minuetk6.mp3 - не доступний.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зір Чіткий's picture

Виправив.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Богдан ДуБ's picture

Чудова стаття, Арію! Цікава, важлива...

Тільки от належність до групи зніміть, будь-ласка. З сенсаром матеріал зв"язаний так само, як я з Камбоджією. Усі статті спец.теми будуть додані в відповідну групу, яку створимо, мабудь, під кінець літа. Тоді, коли виникне потреба...

 

Хай буде!

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Богдан ДуБ's picture

В Америці лікар Логан винайшов бандажі для вагітних з вмонтованими в них міні-стереоколонками, які майбутні матусі повинні надягати на живіт. Пояс з'єднаний з плеєром, на якому треба прослухувати спеціальну музику. Вже народилося більше тисячи дітей, які слухали музику в стані ембріонів. Усі немовляти після народження пройшли стандартні тести (мова, спілкування, моторика) з показником в середньому в 4 рази краще, ніж у дітей, які не слухали касети лікаря.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"