Сили оборони України атакували ЗРК С-300 ворога у Ростовській області
Сили оборони України атакували ЗРК С-300 ворога у Ростовській області
Сили оборони України продовжують послаблювати протиповітряну оборону російських загарбників, йдеться у повідомленні Генерального штабу ЗСУ.
Російські загарбники використовують зенітно-ракетні комплекси С-300 і для ударів по мирних містах України, руйнуючи житлові будинки та тероризуючи цивільне населення. Спільна бойова робота всіх складових Сил оборони України по важливих цілях збройних сил рф триває, відзначається у повідомдленні.
Нагадаємо, 14 серпня були атаковані чотири аеродроми у Воронезькій, Курській та Нижньогородській областях РФ, а 10 серпня ЗСУ вдарили по газовій вишці з окупантами в Чорному морі.
18 серпня в Ростовської області українські дрони атакували нафтобазу, яка досі палає. Горять 22 резервуари з паливом, площа пожежі сягнула 10 тисяч квадратних метрів, повідомляє телеграм-канал Збройні Сили України. Війна з окупантами. 20 серпня вибухнула ще одна цистерна. Понад 600 рятувальників намагаються щось зробити з вогнем, але не виходить. Залучено і пожежні потяги, і літаки для гасіння.
Бити по ворогу, знищувати техніку ворога. Не тільки захищатися, а й атакувати.