Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Їдемо в Карпати: у Львові запустили вагон для перевезення велосипедів

Категорія:

Світ:

Львівська магістраль відправила у перший рейс новинку для українських колій — переобладнаний вагон-велосипедовоз, який курсуватиме зі Львова до Мукачево.

16052202.jpg

Фото Львівська залізниця, Facebook

Наразі це єдиний в Україні поїзд, обладнаний для перевезення велосипедів, повідомляє на своїй сторінці у Facebook Львівська залізниця.

Електропоїзд № 827 переобладнали за три місяці фахівці Моторвагонного Депо Львів "Укрзалізниці". 

За словами начальника депо Андрія Груника, протягом місяця залізниця стежитиме за популярністю цієї послуги. Якщо попит буде, тут готові збільшити кількість вагонів. 

Фото Львівська залізниця, Facebook

Потяг № 827/828 сполученням Львів – Мукачеве – Львів відправляється зі Львова щоденно о 07:10. та прибуває до Мукачево об 11:15. У зворотному напрямку потяг вирушає о 16:40 та прибуває до Львова о 20:45.

Він зупиняється у мальовничих туристичних пунктах Карпатських гір та Закарпаття: на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Скотарське, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, а також на вокзалах Стрия, Миколаєва та Пустомит, тож можна прямувати на гірські велопрогулянки.

 

Наші інтереси: 

Львів все більше і більше дбає про туристів!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи