Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Якісні нашивки на одяг: у кого варто купувати

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Виготовлений на замовлення фірмовий одяг або аксесуари з логотипами може стати відмінним маркетинговим ходом, який обов'язково принесе свої плоди, а конкретно - приверне увагу клієнтів і розширить аудиторію.

Найчастіше брендований одяг з нашивками виготовляється для проведення рекламних акцій, участі у виставках, спецодягу, що використовується на багатьох підприємствах і організаціях. При виборі компанії для співпраці, важливо приділити особливу увагу не тільки переліку послуг що надаються, а й якості роботи і ціновим пропозиціям.

Сучасні технології у виготовленні нашивок

Компанія https://suitmaster.com.ua/ - одна з небагатьох, яка здатна запропонувати комплексний спектр послуг для своїх клієнтів:

 • виготовлення корпоративного та рекламного одягу (зимового або літнього);
 • виробництво спецодягу і трикотажних виробів за індивідуальним замовленням (ресторанного, готельного бізнесу, супермаркетів, підприємств);
 • виготовлення текстильно-сувенірної продукції (мішечки, шарфи, подушки, бандани, кепки, пледи);
 • якісна комп'ютерна вишивка;
 • термодрук

Основний вид діяльності компанії - надання послуг з виготовлення не тільки нашивок на одязі, а й інших видів рекламної продукції:

 • виставкові та інформаційні яскраві стенди;
 • торгове обладнання;
 • виготовлення зовнішніх світлових вивісок та інтер'єрної реклами;
 • виробництво навісів і козирків з якісного полікарбонату;
 • оформлення в корпоративному стилі та студійні декорації.
 • Нашивки на одяг за вигідною ціною

Клієнтами компанії є не лише керівники компаній різної форми власності, але і силових структур, спортивних команд, комунальні служби, які бажають отримати високоякісний сервіс і доступні ціни по нанесенню нашивок на одяг. Перед тим, як прийняти в роботу замовлення, з кожним замовником узгоджуються всі деталі і нюанси, враховуються всі побажання клієнта у виборі кольору, розмірів. При оптовому замовленні на продукцію компанії - діє більш приємна і доступна ціна, а постійні клієнти можуть розраховувати на особливі умови співпраці - бонуси і знижки.

Власний штат висококваліфікованих фахівців і професійних дизайнерів з багаторічним досвідом, дозволяє отримати унікальні колірні комбінації при виробництві нашивок будь-якої складності.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи