Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

В Україні з 1 січня зросла мінімальна зарплата до 6 тисяч гривень

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Відповідно зростатиме розмір єдиного соціального внеску та інші збори, що рахуються від мінімальної зарплати. Завдяки підвищенню "мінімалки" також зросте розмір мінімальної пенсії за віком (від 2,1 тисячі гривень до 2,4 тисячі гривень). 

 

Підвищення мінімальної пенсії охопить тих, кому понад 65 років і чий стаж сягає 30 років для чоловіків і 25 років – для жінок.

З 1 березня запланована також індексація пенсій (на 11%), а з липня будуть доплачувати по 400 грн пенсіонерам віком від 75 до 80 років. 

Пенсіонери віком понад 80 років отримуватимуть доплату 600 грн, а розмір їхньої мінімальної пенсії становитиме 2 600 грн.

Для ФОПів від 1 січня сума ЄСВ виросте до 1320 грн в місяць або 3960 грн за квартал. 

Наші інтереси: 

Знати все, що буде з податками та зборами у новому році. Також розуміти, що навантаження на працедавця буде збільшено, тому що кожному найманому працівнику треба буде платити не менше 6 тисяч гривень, а не 5 тисяч, як було до Нового року.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи