Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
40

Україна йде до ЄС і НАТО: Порошенко підписав історичний закон

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У вересні Верховна Рада підтримала президентський законопроект №9037 про внесення змін до Основного Закону України про інтеграцію до Євросоюзу і НАТО, 7 лютого ухвалила проект закону (№9037) про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства у Європейському Союзі та НАТО.

А 19 лютого Президент України Петро Порошенко підписав його. 

Таким чином президент гарантує незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції України та обіцяє подати заявку на членство в Європейському Союзі і отримати план дій щодо членства в НАТО не пізніше 2023 року, пише Обозреватель.

"Свою ж стратегічну місію вбачаю в тому, щоб гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції. Не пізніше 2023-го — подати заявку на членство в Євросоюзі і отримати план дій щодо членства в НАТО. Це наше спільне завдання", — сказав Порошенко, виступаючи у Верховній Раді.

"Але в реалізації цієї місії клянусь неухильно дотримуватися Конституції України, зокрема і тих її нових норм, які я пропоную підписати просто тут", — додав президент.

Також Порошенко заявив, що в Україні вже з'явилися захисні механізми демократії, які не дозволять внесення змін до Конституції в обхід Верховної Ради.

"Зміни до Конституції, які нашій європейській та євроатлантичній інтеграції надають силу Основного закону, аж ніяк не зайві. Є, щоправда, бажаючі змінити всю Конституцію в антиконституційний спосіб, в обхід Верховної Ради. І в їхній концепції НАТО та Євросоюзу місця теж не знайшлося. Але я переконаний, що в Україні вже сформувалися і ефективно працюватимуть захисні механізми демократії, які зупинять цю спробу", — підсумував Порошенко.

 

Наші інтереси: 

Йдемо своїм шляхом. Назад вороття немає!

Коментарі

Зображення користувача Іван Ведь.

Гарно, дуже гарно.

Зображення користувача Володимир Федько.

Я бачу, що від невдоволеного бурчання Ви, пане Іване, перейшли до прямого розповсюдження ворожої пропаганди на сайті НО!

Звертаю увагу, Ви не висловлюєте свої думки, на що маєте повне право, а розповсюджуєте ворожу пропаганду!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!