Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У США продовжує розгортатися великий "шпигунський" скандал

Згідно з документами, отриманих відомим блогером Гленом Грюнвальдом, найсекретніша спецслужба Америки NSA з 2007 року має прямий, необмежений доступ до всіх інтернет-даних, що проходять через найбільші технологічні компанії країни - від Microsoft до Apple. В список входять також Yahoo, Google, Facebook, PalTalk, YouTube, Skype та AOL і він зростає.

Агенція може передивлятися і працювати з даними будь-якого типу, що проходять через сервери цих кампаній - від емейлів і веб-трафіку, до відео і скайп-сесій.

Ця глибоко засекречена (до вчорашнього дня) програма має назву PRISM, і вже стала одним із головних інструментів в арсеналі NSA (у цьому можна пересвідчитися за цифрами з презентації, яка потрапила до журналістів. Власне презентація і є головним витоком)

* 1,477 - такою є кількість разів, коли інформація з PRISM була цитована на щоденних бріфінгах для президента
* Кожна одна із семи доповідей NSA містить дані з PRISM
* 9 - кількість компаній, до даних яких PRISM має доступ
* 248% - на стільки зросла кількість перехоплених PRISM сеансів зв'язку через Skype в 2012 році

Нагадаємо, що шпигунський скандал почався два дні тому, з інформації від джерела Грюнвальда про те що NSA має доступ до даних щодо телефонних дзвінків одного з набільших провайдерів США, компанії Verizon.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...

Останні записи