Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Нью-Йорку вийшли на маршрут перші шість безпілотних електробусів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Проект стартував 7 серпня на території Бруклінської військово-морської верфі – ініціатора ідеї, яка почала співпрацювати з компанією Optimus Ride, що спеціалізується на розробці повністю автономних систем для геоізольованих середовищ.

В якості першого у штаті Нью-Йорк автономного таксі будуть використані електромобілі Neighbourhood (NEW). Цей транспортний засіб зможе здійснювати поїздки зі швидкістю 40 км/ч., передає bzh.life

Передбачається, що на маршруті постійно курсуватиме шість автобусів-безпілотників, які розвозитимуть пасажирів у різні точки 300-акрового індустріального парку з більш ніж 400 виробничими підприємствами, де працюють близько 10000 чоловік. В будні дні система буде працювати в безперервному циклі з 7:00 до 22:30 між доком і воротами "Камберленд". У вихідні дні безпілотні автобуси ходитимуть між доком і будівлею "77" за таким же графіком.

Згідно з попередніми підрахунками, міні-автобуси перевозитимуть близько 500 осіб на день, або понад 16 тисяч - у місяць. В Optimus Ride не уточнили, у скільки пасажирам буде обходитися проїзд.

Спочатку в автобусах перебуватимуть водій і оператор. Перший візьме на себе управління, якщо це раптом знадобиться, а другий – збиратиме дані необхідні для створення комплексної безпілотної системи.

Компанія Optimus Ride була заснована в 2015 році п'ятьма випускниками Масачусетського технологічного інституту.

Наші інтереси: 

І це - не фантастика. Живемо в цікавий час нових технологій!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи