Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Києві з'явилася безкоштовна "розумна" велопарковка

Світ:

У Києві на Арсенальній площі встановили безкоштовну велопарковку з автоматичною системою безпеки. Такий подарунок зробила столичним прихильникам двоколісного транспорту компанія-виробник велопарковок Bikeep, яка має офіси в Естонії та Нью-Йорку.

Алгоритм користування велопарковкою, яка дозволяє зафіксувати раму і колесо, нескладний. Аби залишити велосипед на стоянці, необхідно набрати зі свого мобільного телефону номер, зазначений на конструкції парковки, і автоматично відкрити один з замків, про що сповістить блимання лампочки, вбудованої у кожну велостійку.

Відкрити замок можна знову ж таки телефонним дзвінком зі свого мобільного на номер, зазначений на стійці. Дзвінок повинен бути з того самого номера мобільного, з якого дзвонили, коли ставили велосипед на парковку.

«Розумна» велопарковка безкоштовна - стягується лише плата за дзвінок за тарифами оператора, який обслуговує номер. Аналогічні велопарковки вже стоять у Будапешті, Мінську та естонському місті Парну - передає Хмарочос.

Наші інтереси: 

Велосипеди - це дуже добре!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Європа !

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Європа !

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!