Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 83
  • Переглядів: 90

У Криму ліквідовано командувача Чорноморського флоту РФ і ще понад 60 окупантів

Категорія:

22 вересня, коли Україна вдарила по штабу окупантів у Севастополі, загинули 62 окупанти. Ще 105 отримали поранення. Будівля штабу Чорноморського флоту РФ не підлягає відновленню.

23092501.png

Будівля штабу Чорноморського флоту РФ. Фото з відкритих джерел

Про це повідомили Сили спеціальних операцій України.

"ССО доповнює результати успішних спецоперацій! Оновлена інформація по втратах противника в результаті проведення спецоперації ССО зі знищення БДК «Мінськ» та штабу чф рф. Враховуючи факт, що БДК «Мінськ» мав на наступний день вийти на бойове чергування, особовий склад був присутній на БДК. Безповоротні втрати склали 62 окупанти. Після ураження штабу чф рф загинуло 34 офіцери, серед них командувач чф рф. Ще 105 окупантів було поранено. Будівля штабу не підлягає відновленню. Йдемо далі!", йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в ніч на 21 вересня СБУ та ВМС завдали масштабного вогневого удару по військовому аеродрому "Саки" в окупованому Криму.

Наші інтереси: 

Нищимо ворога, видавлюємо Чорноморський флот з  Криму.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи