Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Творити новий світ просто. Варто тільки почати!

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

«Все здається неможливим, поки хтось цього не зробить» – фраза яка закарбована у мене на робочому столі комп’ютера. Отож, якщо вже відчуваються зміни всередині, то чому б не випустити їх назовні і не зробити світ кращим, поки хтось не зробив цього за тебе? Просто так, щоб потім не шкодувати про згаяний час…

Отже, прошу розглянути мою кандидатуру на посаду офіційного представника ЦСК ГАРТЛЕНД.

Коротко про себе

Доля спонукала мене пройти кілька етапів розвитку. Ключовим моментом, що перевернув моє ставлення до життя був переїзд з міста в село, коли наперекір «аргументам» родичів ми з чоловіком взяли в оберемок двох дітей і безповоротно покинули багатоповерхівку в обласному центрі.

Далі – перехід на живу їжу, який дозволив на власному досвіді відчути переваги повноцінного здоров’я. В селі вже звикли, що картоплю ми не садимо і м’яса не їмо, але ще недавно це було розкішним приводом для «розмови-диспуту».

Чергові зміни відбулись близько двох з половиною років тому, коли я спонтанно кинула «насиджене місце» і після 19 років «практики» державного службовця на хорошій посаді в установі обласного рівня пішла практично в нікуди.

Такі кроки змушують розвиватись і рухатись вперед. Я вмію це робити – знаю точно!

Працюю віддалено, але вірю, що зможу згуртувати навколо себе і зорієнтувати гарних, світлих людей.

Людей, що прагнуть розвитку і самореалізації.

Людей, що можуть змінити цей світ на краще, принаймні навколо себе!

Разом ми сила – Хай Буде!

Наші інтереси: 

Оздоровлюйся! Роби те, що любиш! Тримайся за своїх!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Світлий.

Гарно. Культура формування думки і її творче викладення потрібні для стартапів в суто технічних галузях. Щоб ідея не перетворювались на нудну лекцію. Вітаю.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Володимир Самотий.

Переїхав у село в 2011 році і не шкодую

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

Кожен вибирає місце проживання згідно власних уподобань!

Протягом останніх 10 років я маю можливість їздити до наших приятелів у Жукін і жити на їхній дачі скільки мені заманеться, хоч пару-трійку днів, хоч місяць і більше.

Я чудово відпочиваю (ось тільки вчора повернувся з Жукіна, де пробув 3 дні); допомагаю приятелям по господарству (палив 2 пічки в будинку і пічку в сауні, скопав велику грядку, рубав дрова, розчищали територію...). Але міське життя мені більше до вподоби, оскільки дає мені набагато більше можливостей для самореалізації. Крім того, у місті я витрачаю набагато менше часу на побутові потреби.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!