Важливість: 
4
Творити новий світ просто. Варто тільки почати!

«Все здається неможливим, поки хтось цього не зробить» – фраза яка закарбована у мене на робочому столі комп’ютера. Отож, якщо вже відчуваються зміни всередині, то чому б не випустити їх назовні і не зробити світ кращим, поки хтось не зробив цього за тебе? Просто так, щоб потім не шкодувати про згаяний час…

Отже, прошу розглянути мою кандидатуру на посаду офіційного представника ЦСК ГАРТЛЕНД.

Коротко про себе

Доля спонукала мене пройти кілька етапів розвитку. Ключовим моментом, що перевернув моє ставлення до життя був переїзд з міста в село, коли наперекір «аргументам» родичів ми з чоловіком взяли в оберемок двох дітей і безповоротно покинули багатоповерхівку в обласному центрі.

Далі – перехід на живу їжу, який дозволив на власному досвіді відчути переваги повноцінного здоров’я. В селі вже звикли, що картоплю ми не садимо і м’яса не їмо, але ще недавно це було розкішним приводом для «розмови-диспуту».

Чергові зміни відбулись близько двох з половиною років тому, коли я спонтанно кинула «насиджене місце» і після 19 років «практики» державного службовця на хорошій посаді в установі обласного рівня пішла практично в нікуди.

Такі кроки змушують розвиватись і рухатись вперед. Я вмію це робити – знаю точно!

Працюю віддалено, але вірю, що зможу згуртувати навколо себе і зорієнтувати гарних, світлих людей.

Людей, що прагнуть розвитку і самореалізації.

Людей, що можуть змінити цей світ на краще, принаймні навколо себе!

Разом ми сила – Хай Буде!

Наші інтереси: 

Оздоровлюйся! Роби те, що любиш! Тримайся за своїх!

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка