Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 181
  • Переглядів: 223

Tvoepravo.org – сайт з юридичною базою для правової протидії незаконним карантинним обмеженням в Україні

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

В українському Інтернеті з'явився сайт з базою юридичних знань для протидії незаконним карантинним обмеженням в Україні. Вся зібрана інформація тут згрупована по ключових напрямках, а саме:

Робота в локдаун – охоплюються питання примусу до ПЛР-тестування, перевірок сертифікатів вакцинації, протоколів за порушення карантинних норм против ФОПів, збитків по оренді за час локдауну та окремо питання обходу освітянами вимог про 80% вакцинації.

Вакцинація – зібрано офіційні документи, які заперечують обов'язковість вакцинації від коронавірусу, а також алгоритми дій у разі порушення прав на роботі для всіх категорій працівників, включно з військовослужбовцями.

Маски – розглянуто незаконність вимог носіння маски та надано рекомендації щодо поведінки у разі виклику поліції.

Інформація оновлюється відповідно до змін у законодавстві та з урахуванням судової практики в “карантинних” справах.

Наші інтереси: 

Знати закони та вміти відстоювати свої права. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Світлий.

Добра збірка. Я спілкувався з зам. начальника поліції правопорядку м. Луцька. Мова йшла про права людини не громадянина. Про основположні права і свободи людини. Про нахабне порушення чинної Конституції. Результатом був бикуватий наїзд на представників від громади м. Луцька. Після відповіді на запитання: чи будуть вони захищати права людей і жителів м. Луцька зам. керівника поліції відповів, що ні. Після такої відповіді ми надали їм документи про не утворення їхнього органу ,про відсутність документів на носіння зброї і посвідчення поліцейського. Крім того були надані документи про утворення їхньої приватної структури КабМіном юрисдикції УРСР перейменованої на України, що суперечить ст.1 чинної Конституції. Для того щоб НП було більше зрозумілим, що їх чекає надали вирок народного трибуналу та рішення Мирового Суду республіки Україна. Цей вирок був направлений у силові органи УРСР- Україна та в ОБСЄ. Тепер, завдяки утвореним гілкам влади в тер. громаді м. Луцька, а саме Громадського Суду м. Луцька, будуть персоналізовані злочинці яких трибунал і суд вже визнав терористичними угрупуваннями і позбавив ,згідно протоколу тероризму, прав на захист конвенції з прав людини.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.