Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Тереза Мей йде у відставку із-за "Брекзиту"

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Вона не змогла заручитися підтримкою свого плану "Брекзиту". Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей оголосила, що піде у відставку з посади лідера Консервативної партії 7 червня.

 

 

Після виборів керівника Консервативної партії Тереза Мей покине пост прем'єр-міністра, пише BBC.

Мей повідомила про своє рішення піти після зустрічі з міністром закордонних справ Джеремі Хантом і міністром внутрішніх справ Саджидом Джавідом, що висловили голові уряду побоювання з приводу її нового плану виходу Британії з Європейського Союзу.

Нові пропозиції Мей щодо "Брекзиту", оголошені нею у вівторок, знову не отримали підтримки в парламенті.

Оголошуючи про плани виходу, Мей заявила, що глибоко шкодує, що не змогла заручитися підтримкою свого плану "Брекзиту".

"Я підписала умови нашого виходу. Я зробила все, що могла, щоб переконати депутатів схвалити цю угоду. На жаль, зробити це мені не вдалося", - сказала Мей під час свого виступу.

"Тепер для мене очевидно, що в інтересах Об'єднаного королівства - новий прем'єр, який продовжить ці зусилля", - додала вона.

Наприкінці свого виступу Мей не стримувала сліз.

Заяву про відставку пані Мей зробила одразу після зустрічі з міністром іноземних справ Джеремі Хантом і міністром внутрішніх справ Саджидом Джавідом. Вони висловили голові уряду свої побоювання щодо її нового плану щодо виходу Великої Британії з ЄС.

Напередодні у відставку також подала лідер більшості в палаті общин Андреа Ледсом. Вона заявила, що більше не вірить, що нинішній уряд зможе довести до кінця вихід країни з Європейського Союзу.

Нагадаємо, Тереза Мей очолила британський уряд у липні 2016 року. Вона змінила прем'єр-міністра Девіда Кемерона, який відмовився виводити Великобританію з Євросоюзу.

Наші інтереси: 

Гідно прийти, гідно піти. Визнавати поразки. Робити висновки. Тереза Мей запам'ятається своїми рішучими і принциповими діями. Може бути гарним прикладом політикам.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи