Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 82
  • Переглядів: 92

Столичний суддя агітував своїх знайомих підтримувати російських окупантів, – СБУ

Світ:

Суддя Північного апеляційного господарського суду, бувши у Києві, очікував захоплення України росіянами. Йому повідомлено про підозру.

СБУ зібрала вичерпну доказову базу: зловмисник виправдовував звірства окупантів, зневажливо говорив про українських захисників і підбурював знайомих до співпраці з ворогом, йдеться у повідомленні Служби безпеки України.

Така позиція є грубим порушенням «Присяги судді», що уповноважує особу, яка її склала, здійснювати правосуддя від імені України, працюючи для реалізації верховенства права на благо всього народу.

Як зауважили в СБУ, згідно із законом, затримати підозрюваного суддю СБУ не має права без прямої санкції на це Вищої ради правосуддя (ВРП) навіть після оголошення йому підозри. ВРП поки що не сформовано й отримати таку санкцію неможливо.

СБУ висловлює сподівання, що найближчим часом членів ВРП буде обрано, і цей орган повною мірою розпочне роботу з очищення судової гілки влади.

Наші інтереси: 

Розуміємо, які в Україні судді. Здебільшого це – заробітчани, які вирішують справи на користь того, хто дав більшого хабаря (знаю з власного досвіду). Але зараз (без всякого сумніву!) будуть викриті також любителі "руского міра", зрадники та агенти Кремля. Перший – пішов. На жаль, клан суддів в Україні аж занадто захищений від правосуддя – потрібен дозвіл ще однієї підозрілої структури (так званої Вищої ради правосуддя).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Криза позаду. Ми живі!

Український рубильник і американський бульдозер: пік глобальної кризи пройдено (+аудіо)

Сили, які планували знищення України, тепер змушені працювати на її перемогу та прискорений розвиток. Тому новий світовий устрій уже не передбачає існування Мордору. Мілітаризація світу повертає...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Але ж був колядник якого посадили за грати. Як казав Шельменко денщик - так то воно так, але трошечки не так.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Але ж був колядник якого посадили за грати. Як казав Шельменко денщик - так то воно так, але трошечки не так.