Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

США будуть тільки нарощувати обсяги військової допомоги Україні – Тейлор

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Тимчасовий повірений у справах США в Україні запевнив, що вже у наступному році обсяги військової допомоги Києву істотно зростуть. До 2020 року військова допомога від США для України не тільки не буде зменшена, але і істотно збільшиться.

19091302.jpg

Вільям Тейлор. Фото УНІАН

"Ми будемо продовжувати зберігати допомогу на тому ж рівні... У наступному році Конгрес, ймовірно, виділить більше", – зазначив дипломат і сказав, що ініційований президентом США Дональдом Трампом бюджетний перегляд допомоги для України завершено і жодного негативного впливу на обсяги допомоги для України немає, повідомляє УНІАН.

Раніше американське видання Politico писало, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп доручив своїй команді з питань національної безпеки - міністру оборони Марку Есперу і тодішньому раднику президента США з питань національної безпеки Джону Болтону - переглянути програму фінансування на підтримку галузі безпеки України.

Через перегляд програми фінансування для України призупинялася можливість використання передбачених у бюджеті США 250 мільйонів доларів на безпекову допомогу для України. Кошти не могли витрачатися, поки відбувався перегляд програми фінансування. Термін використання цих коштів спливає 30 вересня цього року.

Перегляд допомоги для України також постав на тлі широких внутрішніх дебатів у США щодо того, чи треба припинити або скоротити мільярди доларів, які виділяються на закордонну допомогу.

 

 

Наші інтереси: 

США продовжують підтримувати Україну.

Підписуюсь на новини