Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
 • Відвідувань: 0
 • Переглядів: 0

Сівалка: важливий інструмент у сільському господарстві

Сівалка є однією з ключових сільськогосподарських машин, яка відіграє важливу роль у сучасному сільському господарстві. Сівалка дозволяє фермерам ефективно та продуктивно висівати насіння різних культур, забезпечуючи врожайність і рентабельність господарства. 

Основні функції та завдання

 1. Розсіювання насіння: Основною функцією сівалки є розсіювання насіння рослин на оброблюваному ґрунті. Це дозволяє засіяти поле рівномірно та ефективно. 
 2. Оптимізація відстані між рослинами: Сівалка Хорш Маестро дозволяє налаштовувати відстань між рядами та між насінинами в межах ряду. Це важливо для досягнення оптимальної густини вирощування рослин та високої врожайності.
 3. Внесення добрив і обприскувачів: Деякі сівалки оснащені системами для внесення добрив та обприскувачів разом з насінням. Це допомагає підвищити врожайність та забезпечити рослини необхідними поживними речовинами. 
 4. Захист від шкідників і хвороб: Сівалки можуть бути обладнані системами для захисту насіння та молодих рослин від шкідників та хвороб. Це сприяє збереженню врожаю та знижує витрати на захист рослин. 
 5. Оптимізація використання насіння: Сівалки розроблені так, щоб мінімізувати втрату насіння під час роботи, що зменшує витрати та допомагає ефективно використовувати ресурси.
 6. Зберігання та подача насіння: Деякі моделі сівалок мають системи для зберігання та автоматичної подачі насіння з резервуарів у робочий апарат, що спрощує процес роботи та зменшує витрати людської праці.

Види сівальних машин

 • Механічні сівалки
  • Використовуються для невеликих господарств та малих площ сівби.
  • Ручний привід або привід від трактора.
 • Пневматичні сівалки
  • Ефективні для великих господарств та високоврожайних культур.
  • Розподілення насіння відбувається за допомогою повітряного потоку.
 • Прецизійні сівалки
  • Використовують передові технології для точного висіву і моніторингу.
  • Забезпечують найвищу точність та продуктивність.

Переваги використання 

Збільшення врожайності. Точне розміщення насіння дозволяє рослинам оптимально розвиватися, що призводить до збільшення врожайності.

Економія насіння. Сівалки дозволяють раціонально використовувати насіння, уникнувши його витрат на роздільність.

Збільшення ефективності роботи. Фермери можуть засівати більші площі з меншими витратами часу і зусиль, завдяки використанню сівалок.

Сівалка є важливим інструментом у сільському господарстві, який допомагає фермерам досягати високих врожаїв та оптимізувати використання ресурсів. Різні види сівалок дозволяють вибирати оптимальний варіант для конкретних господарств, забезпечуючи ефективну сівбу та збільшення продуктивності.

Джерело: ropa.in.ua

 

Наші інтереси: 

Техніка для сільського господарства.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи