Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
 • Відвідувань: 4
 • Переглядів: 4

Швидка реєстрація в електронній системі PayPal

Платіжний сервіс PayPal користується популярністю у різних країнах світу завдяки швидкості обробки транзакцій та можливості здійснити переказ у будь-який куточок планети. Система була створена ще в минулому столітті, але постійні покращення та оновлення зробили сервіс сучасним та зручним у користуванні.

З PayPal можна не лише здійснювати стандартні перекази, але і виводити кошти з інших платформ, розраховуватися в онлайн-магазинах та поповнювати баланс. Сервіс функціонує у 202 країнах світу та пропонує вибір валюти для здійснення транзакцій. Для зручності використання пропонуємо покрокову інструкцію, як відкрити рахунок PayPal в Україні за допомогою юридичної компанії Azola Legal Services. Скористатись перевагами сервісу можуть не лише приватні особи, але і міжнародні великі компанії.

Покрокова інструкція

Представники компанії Azola Legal Services пропонують допомогу у відкритті та активації рахунків для міжнародних компаній і власників бізнесу. Завдяки юридичному супроводу процедура відбувається швидше, адже команда спеціалістів допомагає впорядкувати необхідну документацію й оформити запит. Процедура складається з декількох етапів:

 1. Ознайомлення з бізнесом замовника для вибору тарифів та типу рахунку. Це початковий етап, що допоможе підготувати та подати запит.
 2. Збір документації та підготовка до подачі. На цьому етапі спеціалісти вивчають вимоги сервісу до бізнесу та можливі обмеження.
 3. Відправка документації.
 4. Проходження перевірки та отримання результату. Після успішної перевірки клієнт отримує доступ до системи реєстрації онлайн-кабінету.
 5. Активація профілю. На цьому етапі вводяться персональні дані та відбувається налаштування функцій платформи під конкретні вимоги користувача.

Завершальний крок – активація рахунку. Після цього можна використовувати функціонал PayPal та проводити різні операції.

Переваги використання платформи

Клієнти сервісу PayPal можуть відкривати свої рахунки у різній валюті з можливістю постійного доступу до балансу. В залежності від країни змінюються тарифи для оплати послуг і використання сервісу. Але це робить систему зручнішою для використання та забезпечує стабільність у виконанні платіжних операцій. До інших переваг можна віднести такі:

 • доступні особисті рахунки та можливість швидкого виведення коштів;
 • наявність віртуальних карток;
 • підтримка криптовалютного обміну;
 • прибрання комісії для громадян України при користуванні послугами сервісу.

Реєстрація та активація рахунку відбуваються віддалено, що робить сервіс більш комфортним та зручним.

Наші інтереси: 

Гроші, фінанси.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи