Що таке хунта і Другий футуризм? Запитай у Дмитра Савченка!

4 липня 2015 р. на ТБ-7 футуролог Ігор Каганець і філософ-футурист Дмитро Савченко дискутували про літературну сенсацію 2015 року - книгу "Київ Хунта Сіті", а також праву ідеологію, футуризм, естетику Третього Гетьманату та багато іншого.

150704_kaganec_savchenko.jpg

Ігор Каганець і Дмитро Савченко на ТБ-7
Ігор Каганець і Дмитро Савченко на ТБ-7

 

 

Аудізапис від 4.07.2015

Ідеї «Київ Хунта Сіті» могли бути екстремізмом у 2013 році. Сьогодні це вже майже майнстрім, тобто основний потік. Принаймні, для нового козацького етносу, що народився у 2014 році. Для цього «етносу волонтерів» Хунта – це респектабельний і поміркований варіант розвитку.

Описана у книзі Хунта – це аристократичний устрій, який неминуче настає після охлократичного. Нинішній охлократично-олігархічний устрій дійшов до повного абсурду, то ж настав час повертатися до природного порядку.

У появі в Україні воєнізованої держави зацікавлені геополітичні союзники України, передусім США і країни Балто-Чорноморської дуги (Міжмор’я).

Хунта, тобто аристократичний устрій, – це єдиний спосіб побороти внутрішню корупцію і перемогти у війні. Нинішня війна є прискорювачем переходу до Хунти.

Хунта – це не обов’язково влада професійних військових. Хунта – це влада тих, що ведуть Тотальну війну. Влада українських волонтерів, причому цілого світу. Вони діють у різних сферах, на фронті і в тилу. 

Хунта – це чітка організація, самодисципліна, відповідальність, активність, природовідповідність. Ці ознаки зазвичай зустрічаються в армії, але не обов’язково. Наприклад, в радянські армії було багато хаосу і безвідповідальності.

З другого боку, ми зустрічаємо «військовий порядок» у брахманських і господарських структурах. Наприклад, монастирі – це армія. Ділові корпорації – це дуже чіткі, дисципліновані, ієрархічні структури, хоча їхні члени не стріляють з кулеметів і гармат.

Слово Хунта означає рада, комітет. Отже, в наших умовах Хунта – це влада, сформована рухом волонтерів – рухом активних і відповідальних громадян, нового козацького етносу.

Московська пропаганда назвала «хунтою» нинішню владну верхівку, яка скоріше є протилежністю для будь-якої хунти. Називати торговців хунтою – це смішно. Відтак слово «хунта» в наших умовах звучить весело, по-ігровому.

Це означає, що у нас з’являється ігровий формат для заснування нової Української держави. «Гра в хунту» – це ігровий підхід заснування Третього Гетьманату. Для телебачення – це те, що треба. Хунтівський антураж дозволяє створювати цікаві телеобрази. Чого вартий термін радянської пропаганди «Чорні полковники». Не важливо, як там у Греції, а в Україні «Чорний полковник» – це бренд червоного вина.

Крім того, можна організувати конкурс дизайнерів на обшивання прихильників Хунти. Стильний одяг притягне багатьох нових прихильників.

Квест «У пошуках українського Піночета».

Аріянська притча:

- Капітан запитав полковника: Чи довго чекати Піночета?

- Полковник відповів: «Якщо чекати, то довго».

Треба шукати! Можуть бути дуже цікаві зустрічі з потенційними "кандидатами у Піночети".  

Хунта – це повчально

Хунта – це права ідеологія. Права ідеологія – це та, яка відповідає божественним і природним законам, які позначаються терміном ПРАВ. Це відкриває простір для цікавих досліджень та обговорень.

Історія – захоплююча і повчальна (Італія, Німеччина, Чилі, Сингапур, Україна).

Психологія – Піночет, Де Голль, Лі Кван Ю, Коновалець, Мельник.

Екологія, демографія, дітонародження, сім’я, виховання.

Соціологія, біосоціологія.  

Поступово можна формувати програму гетьманського руху.

В ідеалі, кожна програма має завершуватися пропозицією з новим пунктом до політичної програми.

Після ознайомлення з Другим футуризмом треба переходити до Третього. Характерні риси другого: суспільство як мега-машина, літаки, погляд згори, соціальна інженерія, кіборги. 

А що Третій футуризм? Екологія, біофутуризм і кіберфутуризм, органічний підхід, вирощування проектів, рух до святості, до боголюдини, погляд із-середини, Гомо дуплекс, Нагваль.

Екстремісти

Якщо Хунтократія – це респектабельність і зваженість, то що таке екстремізм? Це те, що ми робимо на Народному Оглядачі: перехід до іншого типу харчування, самовдосконалення, підняття у простір Царства Божого, практична метафізика, магія, перехід до нової релігії і нового націоналізму. Так що Хунта завжди буде критикуватися з боку екстремального, арійського, магічного крила.

Хижаки

"Час ставати хижаками". Хто такі хижаки? Сприяють розвитку породи, відбраковують слабких і хворих. Вовки – санітари лісу. Без хижаків популяція вироджується.

Типи націоналізму

Те, що у нас зараз – це нормативний націоналізм. Націоналізм, який намагається зберегти те, що ще залишилося.

Те, що пропонує «Київ Хунта Сіті» – це активний, творчий, чинний націоналізм. 

Наступний рівень – магічний націоналізм.

Головне мірило досягнень – діти

«Ми проголошуємо у площині Nової футуристичної естетики образ дитини еталоном найдосконалішої і найдовершенішої краси... Ми возвеличимо кожну жінку, яка виявляє готовність народити українському чоловіку щонайменше 10 дітей. Хай живуть родинні цінності і культ багатодітності. Хай живе родинне мистецтво і життєрадісні малюнки дітлахів!» 

Діти перебувають у Просторі волі, прямо сказано в Добрій Новині: «Істинно кажу вам: якщо ви не навернетеся і не станете, як діти, не ввійдете в Царство Боже». «Хто Царства Божого не прийме, як дитина, той не ввійде до нього». Що більше дітей, то щасливіший народ.  

Ця програма розвиватиметься тільки за умови зацікавлення акціонерів НО. Якщо при голосуванні за цю статтю набереться хоча б 200 голосів, значить є інтерес акціонерів, а тому є сенс продовжувати роботу. 

Книжку "Київ Хунта Сіті" Дмитра Савченка можна придбати на сайті Фолк Мода за 65 грн. 

Гравець: 
Народний Оглядач
 
Форум Підтримати сайт Довідка