Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Русифікацію українських шкіл доручили Ірині Зайцевій

Світ:

Кабінет Міністрів України розпорядженням N5-р звільнив Ігоря Лікарчука з посади директора Українського центра оцінювання якості освіти, який обіймав цю посаду з моменту створення Центру. Наказом N6-р на цю посаду Кабмін призначив Ірину Зайцеву, відому прихильницю російської мови навчання в загальноосвітніх школах України.

За словами Лікарчука, йому стало відомо про це розпорядженні влади зі ЗМІ. «Офіційну інформацію про те, що мене звільнили з посади директора Українського центру, я дізнався з Інтернету. Хоча протягом останніх місяців ходили чутки про те, що подібне рішення готується», - наводить його слова Дзеркало тижня.

Лікарчук також підкреслив, що не писав заяви про звільнення, а сам Центр оцінювання якості освіти не реорганізовувався. «Заяви про звільнення за власним бажанням я не писав, Український центр не реорганізовувався, він не потрапляє під дію відомих указів президента про адміністративну реформу», - зазначив екс-голова Центру.

На його думку, основна причина такого рішення в тому, що працюючи директором Центру він, «не виконував замовлення дуже великої кількості людей, в тому числі і тих, які сьогодні при владі, на підвищення або штучне виставлення результатів зовнішнього оцінювання їх протеже».

Крім того, він зазначив, що йому не один раз погрожували звільненням із займаної посади.

Український центр оцінювання якості освіти займається розробкою тестових завдань для абітурієнтів та організацією тестової кампанії.

Ігор Лікарчук є визнаним професіоналом в області управління українською освітою.

Перед цим він очолював Управління освіти і науки Київської міської державної адмінсітраціі.

Як повідомили VVnews у прес-службі Міністерства освіти, 55-річна Зайцева Ірина Павлівна народилася в селищі Поной саамської району Мурманської області. Належить до зникаючого угро-фінського етносу саамів.

У 1978-2008 рр. викладала російське мовознавство у вузах Луганська.

З 2004 року керує департаментом освіти громадської організації «Луганський обласний російський центр».

У квітні 2010 року була призначена заступником міністра освіти, науки, родини, молоді та спорту Дмітрія Табачніка, котрий наполягає на неіснування української нації, мови, культури й Україна як такої. У 2008 році тоді ще народний депутат від Партії регіонів Дмітрій Табачнік опублікував відкритий лист до громадськості та ЗМІ з вимогою надалі вважати його не українцем, а «малоросом».

Станом на 1 липня 2010 року стараннями Зайцевої вже 22,4% українських школярів проходили навчання російською мовою.
 


В тему:

Золоте правило етики, або Залізний закон розплати
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи