Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
ДЗен ДЗелень
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Румунію хочуть перейменувати на Дакію

Румуни розпочали збирати підписи за перейменування своєї країни на Дакію. Саме так в античні часи називали територію, де жили племена даків, і котра наразі входить до складу Румунії.
 

Автори петиції наголошують, що прагнуть позбутися асоціації назви держави із циганами-ромами або римлянами. "Римляни – в Італії. Роми походять з Індії, звідки вони розселилися по всьому світу. Ром – це ямайський напій", - наголошують у документі, під яким відкрито збір підписів. Петиція має зібрати 150 тис. автографів, аби стати предметом розгляду парламентом країни. Наразі під документом розписалися менше 5 тис. осіб. Румунія відома з середини XIX століття. Ця назва виникла для позначення васальної держави Османської імперії. Території тодішньої Румунії обмежувалися Молдавією і Валахією. У 1877 році країна проголосила незалежність, а за підсумками Першої світової війни набула Трансильванію, яка до цього була під владою Австро-Угорщини.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи