Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Росія вплутується в тривалий конфлікт із Заходом

Спецтема:

З усіх боків Росія оточена ворогами. Після дестабілізації Близького Сходу і Української революції, агресивний Захід мріє про повалення Кремля. Ще ніколи з моменту повернення Володимира Путіна до найвищої посади у 2012 році, цей симптом обложеної фортеці - стійка ознака російської і радянської політики - ніколи ще не був виражений з такою силою і єдністю.

17060801.jpg

Валентина Матвієнко і Володимир Путін. Фото: РИА Новости, Сергей Гунеев

8 червня основні представники органів безпеки, дипломатії і законодавчих органів Росії, а також члени уряду і політологи зібралися в Раді Федерації, щоб виступити проти «втручання деструктивних сил в справи країни». Цю нараду організовали після зустрічей Володимира Путіна з його колегами з Франції та Німеччини, які дуже розчарували, і напередодні вирішальних слухань в Конгресі про імовірну роль Москви в ході виборчої кампанії в США, пише П'єр Авріль (Pierre Avril) у Le Figaro.

Голова Ради Федерації Валентина Матвієнко перерахувала весь арсенал засобів, який був використаний проти Росії: «організація інформаційних атак, фінансування антиурядових політичних сил, використання теми захисту прав людини в цілях внутрішньополітичної боротьби, створення міжрелігійних та міжнародних конфліктів, нагнітання протестних настроїв».

Матвієнко назвала це антиросійською істерією, спрямовану на те, щоб «послабити нашу країну, чий вплив зростає в усьому світіі». Глава російської зовнішньої розвідки Сергій Наришкін звинуватив американські урядові структури у веденні економічної війни проти Росії.

Після закінчення зустрічі, що проходила за зачиненими дверима, російські сенатори оголосили про створення комісії з протидії іноземному втручанню, з контролю за ворожою активністю іноземних держав і підготовку відповідної законодавчої бази.

Головними жертвами закону стануть небажані некомерційні організації, і доступ до їх сайтів може бути заблокований за рішенням прокуратури. «Російські ЗМІ з іноземним фінансуванням повинні утримуватися від будь-якого втручання в російську політику», - додав міністр зв'язку Микола Нікіфоров. 

Ось уже цілий тиждень Москва знаходиться під перехресним вогнем новин і змушена напередодні слухань в Конгресі спростовувати звинувачення у втручанні, висунуті американською розвідкою. У вівторок і середу Кремль був змушений спростувати інформацію двох американських ЗМІ. Одне джерело звинуватило російські спецслужби у зломі частини виборчої системи Америки, інше - у підбурюванні до розколу між монархіями Перської затоки за допомогою кібератаки проти офіційного інформаційного агентства Катару.

Напружена атмосфера під час спільної прес-конференції Володимира Путіна і Еммануеля Макрона в Версалі, яка відбулася після не дуже привітної зустріччі з Ангелою Меркель, тільки посилюють враження, що нормалізація відносин з Європою залишається досить віддаленою перспективою.

Генеральний прокурор Юрій Чайка вже контролює 73 некомерційні організації, 10 з яких визнані небажаними з 2015 року за те, що вони «фабрикують революційні сценарії і формують політичну еліту, контрольовану Заходом».

Як відомо акції протесту 26 березня, які вивели на вулиці тисячі молодих людей, паралізували Кремль. Валентина Матвієнко закликала посилити законодавство проти тих, хто намагається використовувати молодь і дітей у своїх протестних цілях. Вона заперечує факт «закручування гайок», але інші ідеологи попереджають: Росія вплутується в тривалий конфлікт із Заходом.

Наші інтереси: 

Все це послабить РФ, тим самим дасть шанс Україні рухатися вперед.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Росія повертається до стану 1930-х років!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Росія повертається до стану 1930-х років!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Оксана Колосовська.
0
Ще не підтримано

РФ поступово перетворюється на Північну Корею.

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Цікаво, що під час читання нижченаведеного тексту, зловив себе на підсвідомій заміні виразу "російські сенатори" на "московські сенатори". ))

Цитата:
...за зачиненими дверима, російські московські сенатори оголосили ...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Тут, мабуть, має бути "Кремль був змушений спростувати спростовувати інформацію двох американських ЗМІ".
;-) Чи таки спростували "американську дезу"?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)