Важливість: 
4
Представник ЦСК Гартленд у місті Суми

Радіймо, друзі! Я подаю свою кандидатуру на офіційного представника ЦСК Гартленд в місті Суми.  Долучайтеся в команду, разом веселіше!

Готовий просувати ідею здорового способу життя і підняття у вищі простори буття та всіх напрямків діяльності ЦСКГ.

Маю досвід роботи в патріотичних молодіжних таборах у різних організаційних сферах, подорожую Україною, пройшов курс оздоровлення Живим Словом. Хочу навчатися новому.

В майбутньому вбачаю розвиток і входження у всі сфери діяльності людини системи Блокчейн. Один із важливих напрямків є виборча система, тому треба розробляти програмне забезпечення, яке б працювало через Блокчейн. Якщо це якісно зробити і грамотно прорекламувати - це змінить наше суспільство і ми зможемо вибирати свого кандидата, не боячись що вибори сфальсифікують.

Так як ми не можемо зараз заборонити голосувати пенсіонерам, із-за того що вони голосують неправильно, то Блокчейн вирішить цю проблему, і пенсіонери не зможуть просто голосувати, так як вони не розберуться в цій системі, а ті, хто й розбереться, їх буде не багато.

Молодь, яка зараз майже не голосує, в той же час почне голосувати, тому що це буде навіть цікаво, спостерігати за своїм кандидатом, скільки він набрав голосів, порівнювати з іншими кандидатами і цей процес відображатиметься у реальному часі. Це буде захопливіше, ніж футбольні матчі чи бокс.  

Ця технологія у виборчій системі ще ніде так як треба не використовувалася, тому Україна може бути першою. 

Наші інтереси: 

Створюємо ЦСК Гартленд в Сумах та по всій Україні

Гравець: 
Еней Харалужний

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка