Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
108

Помпео: саме Трамп прийняв рішення надати оборонну допомогу Україні

Категорія:

Спецтема:

Важливість: 
3

Головний дипломат США підкреслив, що саме адміністрація Трампа надала оборонну допомогу Україні. Переговори стосовно надання оборонної підтримки Україні завжди були "на 100% відповідні, на 100% законні і на 100% забезпечували захист американських платників податків у доцільному використанні їх коштів".

"Ми хочемо мати гарні відносини з народом України. Ми хочемо, щоб вони були вільні та незалежні", - наголосив Помпео в інтерв'ю каналу ABC, повідомляє Голос Америки.

"Я бачив, як президент спілкується з керівництвом України. Я слухав переговори і пам'ятаю як минула адміністрація відмовлялась надати оборонну зброю Україні. Президент прийняв рішення про надання і не одного разу і не двічі, а вже тричі, щоб народ України міг опиратись захопленню південного-сходу України. Як ви пам'ятаєте, саме минула адміністрація дозволила Володимиру Путіну забрати п'яту частину України. Ми плануємо зустріч з Зеленським цього тижня", - заявив Помпео кореспонденту FoxNews.

Помпео висловив сподівання на те, що правда стосовно дій колишнього віце-президента США Джо Байдена в Україні стане відомою.

 

Наші інтереси: 

Знати, хто нам реально допомагає, а хто тільки говорить.

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Нарешті про це прямо сказали. Багато хто купується на вихваляння демократів про свою прихильність до України. Довіряти треба не словам, а справам. Трамп мало говорить, але багато робить.

Все, що робиться з власної волі, - добро!