Важливість: 
2

Категорія:

Після оголошення початку імпічменту Президента Трампа його передвиборчий фонд за 2,5 доби зріс на 13 мільйонів доларів

Після того, як у вівторок Ненсі Пелосі оголосила, що демократи в Палаті Представників Конгресу США починають процедуру імпічменту – у виборчий фонд Дональда Трампа у Президенти США 2020 потекли гроші. Продовжуйте, будь-ласка! Не зупиняйтесь! 

Як повідомляє Національний Комітет Республіканської Партії (Republican National Committee - RNC), у першій же день у передвиборчий фонд поступило 5 мільйонів доларів від он-лайнових донорів зі всіх 50 штатів. Наступного дня (у середу) поступило ще 5 мільйонів. І на третій день (у четвер) в першій половині дня поступило ще три мільйони.

Причому з тих грошей, що поступили у перші 48 годин - 8,5 мільйонів поступили малими сумами. Малими сумами - це значить не від корпорацій чи мільйонерів, а від пересічних американців. Про це повідомив у своєму твіттері син Президента Ерік Трамп, котрий із задоволенням постібався з демократів.

 «Величезне спасибі @SpeakerPelosi (спікеру Пелосі) і демократам – за останні 48 годин ми отримали 8,5 мільйонів доларів малими доларовими пожертвами. Людей вже нудить від ваших дурниць, але, будь ласка, продовжуйте – ви збільшуєте шанси Дональда Трампа на виграш у 2020 році!»

Взагалі, ця історія з імпічментом може принести демократам більше шкоди, ніж виграшу. Адже роздмухування цієї теми викликає логічне запитання: а що там є такого компрометуючого на Джо Байдена? І якщо починається розслідування, то починають спливати речі, які Байден бажав би приховати. А головне, що спливатиме це все під час виборчої кампанії, що може надійно потопити рейтинг Байдена, а разом з ним і Демократичної партії.

Отже, скидається на те, що після того, як демократи оголосили про початок процедури імпічменту Президента Трампа, його шанси на обрання на другий термін тільки зросли.

 

Наші інтереси: 

Стежимо за подіями у головного союзника України - США

Гравець: 
Володимир Щербина
 
Форум Підтримати сайт Довідка