Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 43
  • Переглядів: 45

Переважна більшість європейців вірять у перемогу України у війні проти Росії – Eupinions

Категорія:

61% громадян ЄС вірять, що війна закінчиться на користь України. Незалежна платформа європейської громадської думки Eupinions провела опитування, за результатами якого більшість європейців вірять в перемогу України у війні з Росією. Найбільше вірять у перемогу України в Польщі – 81%.

А от найбільш скептично налаштовані громадяни Італії, проте і там в перемогу України вірить більша частина громадян – 51%. У Німеччині в перемозі України  у війні переконані 55% громадян.

Дані опитування опубліковані на сайті Eupinions, який пише про думки, настрої та уподобання європейських громадян.

Загальноєвропейське опитування також показало, що 68% респондентів розглядають вторгнення в Україну як напад на Європу в цілому. Частина тих, хто погоджується з цим твердженням, у кожній країні-члені ЄС коливається від 64% до 79%.

Переважна більшість європейців, які взяли участь в опитуванні, вважають, що Україна захищає цінності, які поділяють усі європейські країни. Частка тих, хто погоджується з цим твердженням, у кожній країні-члені ЄС коливається від 59% у до 72%.

Голова Eupinions Ізабелл Гоффманн сказала: “Єдність є "важливим сигналом", а спільні цінності є "наріжним каменем підтримки, що надається Україні з боку ЄС та його країн-членів".

Наші інтереси: 

Цінуємо допомогу європейських країн, які визначилися, на чиєму вони боці у цій війні.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи