Важливість: 
3
Одяг людини визначає її поведінку, – дослідження психологів

Поведінка людини може залежати від того, у що вона одягнена. Це підтвердили наукові дослідження у групі добровольців.

Цей експеримент провів доктор Адам Галінськи. Людей одягали в різноманітний одяг і відправляли діяти в звичних для них умовах, при цьому стежачи за їх поведінкою.

Виявилося, люди в ділових костюмах вели себе більш зібрано, інтелігентно і діловито, в той час як добровольці в джинсах і светрах розслаблялися і починали невимушено базікати.

Понад те: добровольцям з різних груп видали ідентичні білі халати. Тільки одних переконали в тому, що це халат медика, а інших - у тому, що на них одягнуто вбрання художника. Так ось, імпровізовані "медики" проявляли більше уважності і чуйності. "Художники" ж вели себе розкуто і пропонували нові ідеї.

Ви не повірите, що підштовхнуло Галінськи до такого експерименту! Він просто подивився серію мультсеріалу "Сімпсони", де одягнені в строгу шкільну форму учні сиділи тихо, а діти в кольоровому "стояли на вухах".

"Стежте за тим, що надягаєте. Чорна футболка мобілізує і пробуджує внутрішню силу, а рожева сукня дійсно здатна розбудити жіночність. Тому перед тим, як одягатися зранку, задумайтеся, яким би сьогодні вам хотілося бути" - говорить Галінськи.

Джерело

Наші інтереси: 

Секрети досконалості.

Гравець: 
Оксана Колосовська
239

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка