Важливість: 
2
Навесні у Києві планують запустити річковий транспорт

Цієї весни столична влада має намір запустити річковий транспорт, який з’єднає лівий та правий береги Києва. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

"Навесні, після сходження криги та відкриття навігації по Дніпру, плануємо впровадження маршрутів річкового транспорту. На даний час Департамент транспортної інфраструктури КМДА займається розробкою нових маршрутів. Розглядається можливість задіяти як теплоходи, так і швидкісні судна. Варіанти маршрутів - від Річкового вокзалу з причалу № 10 до стоянки маломірного флоту «Riviera Riverside» та в напрямку Русанівської протоки, з одночасним влаштуванням навпроти Міжнародного виставкого центру тимчасового причалу з облаштуванням благоустрою території.

Розрахункова вартість квитка та частота курсування плавзасобів водного транспорту залежатиме від типу рухомого складу, які будуть використовуватись на маршруті. Проект буде реалізовано у весняно-літній період", - написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Наші інтереси: 

Для Києва це непогана альтернатива наземному транспорту.

Гравець: 
Олена Каганець
39

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка