Зображення користувача Оксана Лутчин.
Оксана Лутчин
  • Відвідувань: 271
  • Переглядів: 344

Наша мова - це зброя у боротьбі за Українську державу

Світ:

Незалежна українська держава потрібна нам передусім для того, щоб ми, українська нація, могли розвивати власні духовні цінності, найважливішою складовою яких є мова. В останні два десятиліття умовної незалежності й далі триває російська війна проти українців, а також української мови. Ця війна поглибилась і набула наступального характеру в час приходу до влади Януковича, що підняло мільйони людей на захист незалежності України та власної гідності.

1504131_10152105102215874_1251084554_n.jpg

Наша мова - зброя

Виразником нашої гідності є рідна українська мова. Власне мова – це основне мірило національних цінностей. Тому вона стала мішенню для ворога, який знає, що, вбиваючи мову, – він вбиває нашу душу. Отож, захищаючи українську мову, ми обороняємо власну національну гідність.

Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в Україні, що є наслідком багаторічної русифікації й вкрай нахабної пропаганди російських медіа, заради очищення суспільства від інформаційного бруду та збереження і розвитку Української держави та українського медіа-простору, ми, українці (як україномовні, так і російськомовні), зобов'язані говорити одною-єдиною мовою – українською. Мовою, яка піднесе нас над ворогом. Ми повинні відмовитись від підтримки російськомовних структур – це телебачення, ЗМІ, книжкова продукція, інтернет-сайти. Ми повинні це зробити задля власного збереження і розвитку, для повного виявлення власної позиції – щоб легше розпізнати ворога. Заради здоров'я і сили нашої нації. Адже, як відомо, “інтенсивне просування в будь-яку країну чужої для неї мови є актом мовної агресії, яка руйнує цілісність національного біополя і послаблює його життєздатність”.

Згідно зі ст. 5 Конституції України, “носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ”, тому вирішення мовного питання, яке нині не менш важливе від інших насущних, має взяти на себе саме народ. Саме нині, у такий критичний для нашої країни час, ми повинні вбити в собі малороса й заговорити українською мовою, захистити себе і власні родини від переродження українців на тітушок, яничар, манкуртів і хохлів. Лишень одностайно розмовляючи рідною мовою, ми зможемо відновити здоров'я української нації, побороти ворога та забезпечити розвиток Української держави. І такий акт буде найбільшим виявом нашої честі, гідності та волі, за що ми сьогодні боремося на Майданах.

Бажаю Всім віри у краще майбутнє та непохитності у боротьбі за Українську державу.

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Дякую, п. Наталю. Це питання хоч і актуальне, проте проштовхувати його аж ніяк не можна, бо розпалить ще більший вогонь ворожнечі. Треба діяти так, щоб змінилась свідомість зросійщених, щоб українська мова ввійшла в їхнє серце...

Творімо разом мову Сенсар!

Коментарі

Зображення користувача Наталка Артанія Кобза.
0
Ще не підтримано

Мудро, сильно і слушно. Вдячність велика за таку твердо впевнену мовну позицію. Поставила на свою сторінку у ФБ.

Sapienti sat.

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Дякую, п. Наталю. Це питання хоч і актуальне, проте проштовхувати його аж ніяк не можна, бо розпалить ще більший вогонь ворожнечі. Треба діяти так, щоб змінилась свідомість зросійщених, щоб українська мова ввійшла в їхнє серце...

Творімо разом мову Сенсар!