На Майдані знову збиралися люди під Жовто-блакитними прапорами

15 березня на Майдані Незалежності у Києві зібралися активісти Громадського руху "Поверни прапор". Це - різні люди з різних громадських організацій, а також такі, які не належать до жодних, але мають переконання в необхідності повернути прапор України жовтим кольором догори. Зацікавленим роздавали листівки під назвою "Поверни прапор: Хай буде Сонце!"

З Майдану активісти рушили по вулиці Михайлівська нагору до Софійської площі і зупинилися біля пам'ятника Богданові Хмельницькому.

 

Демонстрація на Майдані Незалежності у Києві 15 березня 2014 р. на підтримку миру під жовто-блакитними прапорами. 

Мир - це природний стан людини, війна - неприродний. Сонце над водою - це природний стан. Тому сонячно-блакитний - це прапор Істини, Миру і Гармонії. 

Гарантом миру є спроможність народу захистити цей мир. Тому сонячно-блакитний - це прапор нейтральної, суверенної, самоврядної України з озброєним до зубів населенням за Швейцарською моделлю. 
Натомість синьо-жовтий прапор - це прапор перевертання природного стану (сонце під водою), брехні і розбрату. Це прапор панування паразитів, роззброєння (що підтверджується останніми 22 роками) і поразки.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка