Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
90

МЗС: бібліотека Конгресу США офіційно запровадила використання назви Kyiv

Категорія:

Спецтема:

Важливість: 
3

На початку жовтня 2018 року Міністерство закордонних справ України розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої звертається до іноземних ЗМІ й іноземних аеропортів із метою коригування правопису міста Київ латинкою (#KyivNotKiev). Чимало європейських столиць і міст вже підтримали цю ініціативу.

Бібліотека Конгресу США офіційно запровадила використання назви Kyiv, повідомляє Міністерство закордонних справ України в Twitter.

«Друзі, щойно отримали неймовірні новини з Вашингтону! Бібліотека Конгресу офіційно запровадила використання назви нашої столиці як #Kyiv! Без сумніву, позитивні перетворення світового масштабу потребують часу, але крок за кроком, ми дійдемо до мети», – заявили в МЗС.

Під час перебування України в складі СРСР в англомовних засобах інформації закріпилася транслітерація назви української столиці у спосіб, який відповідав російській вимові, тобто Kiev.

Українська влада наполягає, що нині правильно передавати назву близько до вимови, властивої українській мові, тобто Kyiv.

Нагадаємо, що в червні Kiev офіційно змінено на Kyiv рішенням Ради США з географічних назв.

 

Наші інтереси: 

Процес "виправлення імен" (по Конфуцію).

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Теги: