Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн

Ласкаво просимо до Rival Regions

Rival Regions - геополітичний симулятор: боротьба за владу та ресурси у регіонах Світу. Керуючи своїм регіоном через парламент ви зможете об’єднати регіони і створити нові держави.

Початок

Спочатку ваш регіон обирається автоматично, але ви в будь-який момент можете переїхати використовуючи карту. Для участі в політичному житті вам необхідно приєднатися до партії або створити свою: вибори до парламенту проходять кожних 5 днів, дату наступних виборів можна знайти на сторінці парламенту.

На головній сторінці Огляд ви знайдете інформацію про ваш регіон, найближчу війну, управління вивченням вмінь, чат, блок реклами партій та газет, історію (стрічку найважливіших подій Rival Regions) і список партій парламенту (у випадку якщо він сформований).

Для участі у війнах і роботі знадобиться енергія. З часом вона буде відновлюватись, швидкість відновлення залежить від розвитку вашого регіону.

В Rival Regions існують два види валюти: гроші (грн) та золото (G), які ви можете отримати на роботі. Крім цього ви зможете добувати руду і нафту, а також підвищувати розвиток регіону у військовій, освітній і медичній сферах.

У розділі Статті ви знайдете новини гри від адміністрації та корисні газети від гравців, або зможете самі написати статтю.

Склад

На складі зберігаються усі придбані, здобуті чи отримані гравцем предмети і ресурси. Окрім купівлі озброєння можна створити самому: витрати ресурсів будуть зменшуватись із зростом ваших вмінь. За допомогою складу ви зможете продавати ваші предмети чи ресурси у будь-якому обсязі.

Партія

Партія - основний спосіб політичного висловлення. Засновник партії обирає назву, логотип, опис, ідеологію і призначає секретарів. Ви можете подати заявку на вступ до будь-якої партії, але радимо вам звернути увагу на регіон партії: партія може обиратися тільки до парламенту свого регіону (чи парламент держави в яку цей регіон входить).

Парламент

Парламент ua регіону - найважливіший його орган. Через нього проходять усі законопроекти. Управління податками, торговими і військовими угодами, оголошення війни, мирне об’єднання регіонів - все це виноситься на розгляд в парламент. Законопроекти відкриті для голосування 24 години.

Війни

Завойовницька війна може бути організована політичними силами регіону: атака можлива на будь-який сусідній регіон. Участь у війні можуть приймати жителі як воюючих регіонів, так і жителі региінів з якими існує військова угода. Крім завойовницьких війн можливі повстання - у випадку перемоги сил повстання регіон отримує незалежність. Підняти повстання і воювати за одну зі сторін можуть тільки жителі регіону.

Коментар від автора блога

Гра досить доволі є цікавою і захоплюючою, а особливо якщо врахувати той факт, що вона деякою мірою відображає реалії справжнього життя. Внаслідок чого я і вирішив був поділитися з вами описом цієї цікавої гри, і тим самим усім запросити шанувальників онлайн гри приєднатися до неї задля того аби потім там разом об"єднатися у Єдину і Велику Україну і тим самим показати у тій грі, що українці все ж таки уміють грати за свою країну))) Тому кому цікаво, прошу линк цієї гри http://rivalregions.com/#32364285  

І на останок, ось таким чином на 1-го Травня виглядала там наша Україна )

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Леонід Українець.

Прошу прокоментувати карту.

Зображення користувача Альберт Саїн.

Жовтим кольором виділений білою полоскою вказано на таку державу як - Україна.
На решту ж українських областях червоним кольором позначена така держава як - Новороссия. Темно гівняним кольором (Харкіська обл.) позначена така держава як - Либерталия. Та інші різноманітні держави..

Зображення користувача Зір Чіткий.

А як нині виглядає карта в Регіонах?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Альберт Саїн.

Арій Хрестовий каже:
А як нині виглядає карта в Регіонах?

Дуже жахливо!

Зараз Україна це Франківська, Київська обл. та саме місто Київ.
Блакитного кольору це держава - Новороссия
Червоного - СССР
Жовтого кольору - АВАЛОН
До речі Львів і Львівська обл. це Галичина
Сірий колір - Großdeutsches Reich
Зелений - Rzeczpospolita
Тернопільська обл. - Галыцьке Кнѧзивство
Чернігівська, Сумська, Полтавська обл. - Российская Империя
Запорізька обл. зараз незалежна обл. тобто вона наразі зараз не ні державою ані складової держави.
Ну і якщо так цікаво то темно синій колір це - Южная Федерация

Ось так і живемо по бідному..

Зображення користувача Альберт Саїн.

До речі України у цій грі вже знову немає, так як її знову перейминували в Київську Русь по тій простій причині, що від України як такої там цураються геть усі включаючи наших же українців та украєнцов.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

З духовної практики самосцілення Улька Коломойського: "...відмовився від переглядів ток-шоу, від комп’ютерних ігор..."
і як результат: "Поряд з внутрішньою гармонією відбувається поступова гармонізація зовнішніх подій. "
То ж не знаю... Переконався - комп.ігри реал не змінюють, а лише відводять від головного. Думаю, в реалі гра цікавіша!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Альберт Саїн.

В грі симуляторі Rival Regions та eRepublik відбувається усе точно як на цій картинці із боротьбою проти окупантів.. О_о